به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

توزیع متخصصان علوم پزشکی در کشور ناعادلانه است

محسن علیمردانی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اذعان به مشکلات موجود در توزیع پزشکان متخصص در سطح کشور اظهار داشت: توزیع متخصصان در کشور ناعادلانه است به طوری که شهرهای بزرگ و کلان شهرها با انباشت متخصص مواجه هستند ولی مناطق کمتر برخوردار از کمبود شدید رنج میبرند.

وی به نیاز مراکز بیمارستانی به حضور متخصصان اشاره و اضافه کرد: این مراکز به علت عدم حضور متخصص بهرهوری مورد انتظار را نخواهند داشت.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با تاکید بر اولویت حضور پزشکان عمومی در مراکز درمانی افزود: حضور متخصص هم برای رسیدگی به مشکلات در این مراکز ضروری به شمار میرود.

این مسئول با یادآوری کمبود متخصصان مورد نیاز در شهرهای کوچک و مناطق محروم تاکید کرد: این موضوع همواره از دغدغهها محسوب شده و انگیزه بسیاری از پیگیریها از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محسوب میشود.

علیمردانی اهرم تشویق را از آیتمهای مورد نظر مسئولان برای جلب مشارکت و حضور متخصصان در مناطق محروم اعلام کرد و افزود: باید مستحضر بود که زندگی در این مناطق به دلیل مشکلات موجود ناشی از بی توجهیها برای همه مردم از جمله پزشکان بسیار مشکل است.

*توجه به مناطق محروم فقط در حد شعار بوده است

وی آب شرب و رفت و آمد را از مشکلات شاخص موجود در مناطق محروم اعلام کرد و گفت: هر چند در شعار بسیار از توجه به مناطق روستایی و محروم صحبت به میان میآید ولی در عمل تفاوت بین زندگی در این مناطق و شهرها بسیار شده است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مهاجرت را از نتایج کمتوجهیها و اختلاف به وجود آمده بین زندگی شهری و روستایی عنوان و خاطرنشان کرد: این مهاجرتها آسیبهای اجتماعی را موجب شده است.

انتهای پیام/73004/گ20/پو3002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی