به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

گرفتار شدن 45 نفر در برف و کولاک مائین‌بلاغ

جعفر سعیدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: در پی اطلاع مردم مبنی بر گرفتار شدن 16 خودروی سواری در محور تکاب به مائینبلاغ رسیدگی به موضوع در جریان کار نیروهای امدادی قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه، نیروهای امدادی جمعیت هلالاحمر به محل حادثه اعزام و نسبت به امدادرسانی و رهاسازی خودروها اقدام کردند.

رئیس جمعیت هلالاحمر تکاب تصریح کرد: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلالاحمر با خودروهای سنگین و ست نجات در کمترین زمان ممکن در محل حضور و نسبت به امدادرسانی اقدام کردند.

سعیدی بیان داشت: بر اثر بارش شدید برف و باران در شهرستان تکاب و نامساعد بودن هوا، 16 خودروی سواری در برف و کولاک گرفتار شده بودند که توسط نیروهای امداد و نجات رهاسازی شدند.

وی با بیان محل دقیق وقوع این حادثه، عنوان داشت: این خودروها در محور شاهیندژ به تکاب در 10 کیلومتری پایگاه تکاب به شاهیندژ در حرکت بودند که با بارش شدید برف غافلگیر شدند.

رئیس جمعیت هلالاحمر تکاب با بیان تعداد حادثهدیدگان، تشریح کرد: در این حادثه 45 نفر از رانندگان و مسافران آسیب دیدند که توسط نیروهای امدادی نسبت به اسکان آنها اقدام به عمل آمد.

سعیدی با بیان مهمترین دلیل این حادثه، افزود: نکته قابل توجه این است که رانندگان باید قبل از سفر نسبت به وضعیت راهها با توجه به ریزش جوی اطلاع حاصل کرده و سپس اقدام به سفر کنند.

وی در پایان توضیح داد: با توجه به نامساعد بودن هوای استان آذربایجان غربی و بارش نزولات آسمانی مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورتی که مجبور به سفر هستند، پتو و جیره خشک به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/61004/گ20/آ3004

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی