به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی آیین دوستی تا ۲۴ دی تمدید شد

محمدمهدی سلیمی، مسئول اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشآموزان شهرستانهای استان تهران در گفتوگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به درخواستهای مکرر دانشآموزان و مربیان این تشکل دانشآموزی از سراسر کشور، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی آیین دوستی به مدت 14 روز افزایش یافت.

وی افزود: جشنواره آیین دوستی با محوریت نامه امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با سه موضوع «سبک زندگی اسلامی»، «محبت و ولایت» و «معرفت نسبت به امام» برگزار خواهد شد.

سلیمی ادامه داد: دانشآموزان سراسر کشور میتوانند آثار خود را در چهار قالب «وبلاگ»، «مقاله»، «داستان یا خاطره» و «نشریه دانشآموزی یا روزنامه دیواری» از طریق رایاننامههای: ansar133@chmail.ir و aiindosti@chmail.ir یا آدرس پستی دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، شهرری، میدان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، خیابان 24 متری رازی، کوچه شهید پورحسینی، کوچه عمومحمدی پلاک 51 ارسال کنند.

وی، هدف از برگزاری جشنواره ملی آیین دوستی را در این برهه از تاریخ، بازتاب گوشهای از رأفت اسلامی منعکس شده در نامه هشتمین امام شیعیان با توجه به افراطیگریهای اخیر گروههای تکفیری عنوان کرد و افزود: این جشنواره دارای بخش ویژهای هم با عنوان «پاسخ به نامه امام رضا(ع) است که دانشآموزان میتوانند علاوه بر شرکت در هر یک از موضوعات و قالبهای گفته شده، در این بخش نیز شرکت کنند.

مسئول اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشآموزان شهرستانهای استان تهران اضافه کرد: علاقهمندان میتوانند با مراجعه به پایگاههای اینترنتی: www.ansar133.com ،www.ayandehsazan.ir  و www.abdolazim.com  ترجمه فارسی نامه امام رضا(ع) و شیوهنامه شرکت در این جشواره را مطالعه کنند و از جزئیات آن آگاه شوند.

وی یادآور شد: اختتامیه این جشنواره در تاریخ پنجم بهمن ماه امسال مصادف با چهارم ربیع الثانی، سالروز میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در تالار شیخ صدوق حرم ایشان برگزار میشود.

گفتنی است، جشنواره ملی آیین دوستی توسط اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان شهرستان های استان تهران با همکاری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در شهر ری برگزار میشود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی