به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

خوراکچی: خوشحالم که هاشم‌زاده تمرین تیم‌ها را هم رصد می‌کند/ کشاورز و نظری هم باید دعوت شوند

محمود خوراکچی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اعلام فهرست تیم ملی برای بازی‌های دوستانه با کرواسی اظهار داشت: از اینکه محمد طاهری دوباره به تیم ملی دعوت شده، خیلی خوشحالم و خوشحال‌تر نیز خواهم شد که سرمایه‌های دیگری چون مصطفی نظری، محمد کشاورز، احمد اسماعیل‌پور، تقی‌زاده و مریدی‌زاده هم دوباره به تیم ملی دعوت شوند. دعوت از طاهری نشان داد که مربیان تیم‌ ملی خصوصا محمد هاشم‌زاده دستیار خسوس کاندلاس، نظاره‌گر تمرینات باشگاهی هستند و تمرین آنها را رصد می‌کنند چون طاهری به دلیل مصدومیت بازی نکرده و در هفته چهاردهم هم گرچه بهبود یافته بود اما محمد کشاورز صلاح دید او را بازی ندهد تا با آمادگی کامل به بازی‌های بعدی برسد.

وی افزود: حتما عملکرد طاهری و آمادگی‌اش براساس حضور در تمرینات بررسی شده و این خیلی خوب است. من طاهری را خیلی دوست دارم و معتقدم که سرمایه‌های فوتسال کشور باید حفظ شوند. امیدوارم که کشاورز، نظری و سایرین هم به تیم ملی دعوت شوند.

خوراکچی که بعد از باخت هفته چهاردهم تیمش، از سرمربیگری شهرداری ساوه استعفا کرده، در این مورد تصریح کرد: باشگاه ما هیات‌مدیره و مدیرعامل دارد که باید آنها در مورد استعفای من تصمیم‌گیری کنند و من به عنوان مربی، باید نظر آنها را بپذیرم. روز گذشته (شنبه) چند جلسه در همین رابطه برگزار شد که من در آنها حضور نداشتم اما در این جلسات به من اختیار بیشتری نسبت به گذشته دادند و مجوز جذب سه بازیکن خارجی برای تقویت تیم را صادر کردند. امروز هم جلسه‌ای برگزار می‌شود که من هم در آن حضور دارم و فکر می‌کنم در این جلسه تصمیم نهایی در مورد استعفای من گرفته شود.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا