به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

اسرائیلی‌ها نتانیاهو را مقصر نابسامانی مالی رژیم صهیونیستی می‌دانند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بر اساس نظرسنجی که کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی شنبه شب منتشر کرد، پاسخ‌دهندگان، بیشتر مسئولیت اوضاع نابسامان مالی در اراضی اشغالی را بر عهده «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل می‌دانند تا با «یعیر لاپید» وزیر دارایی اخراجی این رژیم.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، بر اساس این نظرسنجی 46 درصد نتانیاهو را مسئول اوضاع بد مالی در اراضی اشغالی می‌دانند و 29 درصد یعیر لاپید را. 18 درصد نیز سایر منابع را مسئول این وضعیت تلقی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، نتیجه این نظرسنجی که نتانیاهو را مسئول نابسامانی‌های مالی معرفی می‌کند، ظاهرا خبر خوبی برای یعیر لاپید است که در طول فعالیتش در وزارت دارایی رژیم صهیونیستی، به خاطر سوءمدیریت مالی اسرائیل به شدت مورد انتقاد بود.

به نوشته عاروتص شوع،‌ نتیجه این نظرسنجی تاییدکننده نارضایتی از نتانیاهوست که در نظرسنجی پنج‌شنبه گذشته نیز مشاهده شد. طبق آن نظرسنجی نیز بیشتر اسرائیلی‌ها مایل نیستند او به عنوان نخست وزیر در انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی برگزیده شود. کابینه نتانیاهو اوایل ماه جاری به دلیل تشدید اختلافات، فروپاشید و قرار است در اسفند ماه انتخابات پارلمانی زودهنگام برگزار شود.

انتهای پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی