به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

راننده‌ای در فرانسه یازده نفر را زیر گرفت

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، رسانههای فرانسوی روز یکشنبه از حمله یک خودرو به عابران پیاده در شهر «دیژون» واقع در شرق فرانسه خبر داده است.

خبرگزاری فرانسه با اعلام این خبر، به نقل از «منابع نزدیک به تحقیقات» نوشته است که راننده خودرو دارای بیثباتی روانی بوده و سابقه بستری شدن در بیمارستان را دارد. در جریان این حادثه یازده نفر زخمی شدهاند که حال دو نفر از آنها وخیم است.

رسانههای فرانسوی مدعی شدهاند که این فرد به هنگام نزدیک شدن به عابران، فریاد «الله اکبر» سر داده است. برخی از گزارشها هم حاکی از آن است که این فرد قصد داشته افسران پلیس را زیر بگیرد.

یک منبع آگاه به خبرگزاری فرانسه گفته است: «این مرد متولد 1947، به وضوح دچار بیثباتی بوده و سابقه بستری شدن در بیمارستان روانی را دارد. فعلا انگیزههای وی مشخص نیست.»

این حادثه یک روز پس از آن رخ میدهد که رسانههای فرانسوی گزارش دادهاند فردی با رفتاری مشابه، با چاقو به دو افسر پلیس حمله و یکی از آنها را مضروب کرده است. این فرد به ضرب گلوله پلیس کشته شد.

فرانسه که از اصلیترین حامیان گروههای تروریستی فعال در سوریه است، در ماههای اخیر به بهانه احتمال بازگشت اتباع خود که برای پیوستن به تروریستها به عراق و سوریه سفر کردهاند، تدابیر تأمینی را تشدید کرده است.

هفته گذشته هم فردی به نام «هارون مونس» با حمله به یک فروشگاه در شهر «سیدنی»، نزدیک به 20 نفر را گروگان گرفت. این فرد هم که به ادعای خود از حامیان داعش بود، دارای مشکلات روانی بود.

انتهای پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی