به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

«بربال فرشتگان» طرحی برای حفظ قرآن دانشجویان

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس طرح بربال فرشتگان طرحی ویژه حفظ قرآن کریم است که از سال 1389 در دانشگاه ملایر به اجرا درآمده و طی آن تا‌کنون بیش از 330 نفر حافظ 1 تا 4 جزء قرآن کریم شده‌اند.

این طرح دوبار در سال برگزار می‌شود و دانشجویان علاقه‌مند به حفظ قرآن کریم با شرکت در این طرح از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند. تاکنون شش دوره از آزمون‌های طرح با حضور هزار و 322 دانشجو برگزار شده و ثبت‌نام دوره هفتم آن نیز تا پایان آذرماه سال جاری ادامه دارد.

شرکت‌کنندگان در طرح بر بال فرشتگان به ترتیب به ازای حفظ هر 4 صفحه از ابتدای قرآن 15 امتیاز، 6 صفحه از ابتدای قرآن 25 امتیاز، 8 صفحه از ابتدای قرآن 35 امتیاز، نیم جزء 50 امتیاز، یک جزء 100 امتیاز، دو جزء 200 امتیاز و جزء 30، 90 امتیاز امتیاز کسب می‌کنند که به ازای هر امتیاز مبلغ 2 هزار و 500 تومان هدیه دریافت می‌کنند.

در این طرح تا‌کنون 306 دانشجو موفق به حفظ یک جزء، 26 نفر موفق به حفظ 2 جزء، 6 نفر موفق به حفظ 1 جزء و یک نفر هم موفق به حفظ 4 جزء قرآن کریم شده است.

به گزارش فارس طرح «بربال فرشتگان» طرحی موفق در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در‌خصوص تربیت حافظان قرآن کریم است که می‌تواند الگوی خوبی برای سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی باشد.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:47

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی