به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

شیخ حسین انصاریان در یزد: کاش گروه گروه و راست و چپی نمی شدیم

شیخ حسین انصاریان با بیان اینکه ما ۳۵ سال است گروه گروه شدیم، گفت: نمی‌دانم روز قیامت چه جوابی برای خدا داریم.

به گزارش ایلنا از یزد، این خطیب کشورمان صبح امروز، یکشنبه ۳۰ آذرماه، در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) در بیت شهید صدوقی با اشاره به توصیه‌های مکرر قرآن در خصوص وحدت مسلمانان گفت: ‌ای کاش خداوند را محور قرار می‌دادیم و برای خدا سینه می‌زدیم نه اینکه ۳۵ سال است به سینه یکدیگر می‌زنیم.

وی افزود: ‌ای کاش به قول قرآن حزب حزب و گروه و گروه و راستی و چپی نمی‌شدیم و هر کدام به جانب خود نمی‌کشیدیم.

انصاریان با توصیه مکرر به سفارش خداوند در قرآن گفت: تاکید قرآن حفظ وحدت و ولاتفرقوا است و اینکه گروه گروه و متفرق نشوید. ولی ما ۳۵ سال است گروه گروه شدیم. نمی‌دانم روز قیامت چه جوابی برای خدا داریم.

شیخ حسین انصاریان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه معروف است اگر عدد یاران امام زمان که به ۳۱۳ برسد، حضرت ظهور می‌کند، گفت: شاید دو، سه میلیون ندبه خوان در صبح‌های جمعه داریم، که اگر آن‌هایی هم که در پای تلویزیون ندبه را می‌خوانند هم اضافه کنیم، بیشتر می‌شود ولی آیا ۳۱۳ نفر آدم درست و حسابی نداریم؟ که امام زمان نمی‌آید.

این پژوهشگر مذهبی و اجتماعی اضافه کرد: امام زمان وقتی ظهور می‌کند، که زمینه داشته باشد، امنیت جانی داشته باشد و این امنیت را باید خداوند به او بدهد.

شیخ حسین انصاریان با طرح این پرسش که چرا با خواندن دعا و زیارت در ما تحول ایجاد نمی‌شود، گفت: باید با کمیل و مراسم احیا و... حرکت کنیم و الا اگر بمانیم متلاشی می‌شویم. همانطور که اگر آب جایی بماند، می‌گندد.

این مراسم باحضور پرشور مردم در بیت شهید صدوقی برگزار شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا