به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی درگفتگو با ایلنا: پیش بینی 1400 میلیارد تومان برای اجرای آبیاری تحت فشار سال 94

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از پیشهناد اختصاص 1400 میلیارد تومان برای اجرای آبیاری تخت فشار در200 هکتار در بودجه سال 94 خبر داد.

سجاد، مدیرکل آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، در حاشیه بهره برداری از استخر دخیره آب شرکت تعاونی پایتخت گل و گلاب در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر، بیشترین اولویت دولت تدبیر و امید در بودجه سال 93 و 94 را هزینه کردن  اعتبارات در اجرای آبیاری تخت فشار و بخش کشاورزی عنوان کرد و گفت: یکی از بحث‌هایی که در وزارت جهاد کشاوری به عنوان شاخص مهم تولید محصولات کشاورزی مورد نظر دولت تدبیر و امید بوده روش اجرای آبیاری تحت فشار بارانی،قطره ای و کم فشار است.

وی به حمایت‌های خوب دولت و مجلس در بخش آبیاری تخت فشار اشاره کرد و گفت: عیلرغم کمبودهایی که دولت درسال 93 برای اجرای طرح‌های عمرانی با آن مواجه بود با اختصاص 1300 میلیارد حمایت خوبی در آبیاری تخت فشار به عمل آورد به طوری که 500 میلیارد تومان ازاین اعتبار به استانها ابلاغ شد.

وی از اختصاص 72 میلیارد تومان از این اعتبار برای آبیاری تخت فشار در سطح استان اصفهان خبر داد و گفت: تاکنون 45 میلیارد تومان این اعتبار در دو مرحله برای آبیاری تحت فشار به این استان پرداخت شده است.

وی عملکرد استان اصفهان در اجرای آبیاری تخت فشار نسبت به سایر استان‌های کشور را بیشتر عنوان کرد و گفت: امیدواریم با توجه به فضایی که ایجاد شده، کشاورزان با استفاده مطلوب از منابع آبی کشت خود را به صورت مکانیره و آبیاری تحت فشار انجام دهند.

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از پیشهناد سه برابری اجرای آبیاری تحت فشار در بودجه سال 94 خبرداد و گفت: با توجه به اینکه 1400 میلیارد تومان برای اجرای آبیاری تحت فشار در200 هکتاردر بودجه سال 94 دیده شده پیگیر هستیم که نمایندگان در موقع رسیدگی بودجه اعتبارات ما را افزایش دهند.

 وی با اشاره به اینکه هیچ گونه کمبود بودجه در انتقال آب نداریم ولی در ارتباط با تامین آب ردیف نداریم، گفت: در رابطه با برنامه ششم طرج جدیدی را  با امضاء وزیر به دولت فرستادیم تا بتوانیم در دو دوره 5 ساله  کلیه اراضی کشور که امکان روش نوین آبیاری دارد را عملیاتی کنیم.

چ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی