به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

فرماندار ویژه شهرستان آمل: نظارت مسئولین در ارایه نان مرغوب، ضروری است

 معاون استاندار مازندران و فرمانداره ویژه شهرستان آمل از 10 واحد خبازی و نانوایی سطح این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه آمل،غلامحسین شفیع‌زاده معاون استاندار مازندران و فرمانداره ویژه شهرستان آمل از 10 واحد خبازی و نانوایی سطح این شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید کیفیت، میزان چانه و پخت نان در سطح 10 واحد خبازی فعال در سطح شهرستان ارزیابی و بررسی شد.

معاون استاندار مازندران در این بازدیدها که با افزایش قیمت نان شدت بیشتری گرفت از نزدیک در جریان مراحل خمیرگیری، چانه‌زنی و پخت نان قرار گرفت.

غلامحسین شفیع‌زاده ابراز داشت: نان قوت قالب مردم کشورمان است و باید همه مسئولان ذیربط در ارایه نان باکیفیت و سالم که بر سر سفره‌های مردم می‌رود دقت و توجه ویژه‌ای داشته باشند.

این مسئول با اعلام اینکه نان یکی از مهمترین برکت الهی است، عنوان کرد: نانوایان و خبازان از اقشار زحمتکش و فعال در جامعه هستند که هدف‌شان از سحرخیزی ارائه خدمت مطلوب و شایسته به همشهریان است.

فرماندار ویژه آمل با اعلام اینکه بازدید مکرر و منظم از واحدهای خبازی در دستورکارمان قرار دارد، متذکر شد: در نظر داریم تا در این بازدید‌ها عملکرد خبازی‌ها را از نظر رعایت کیفیت در پخت، رضایت ارباب رجوع و همچنین بهداشت فردی و محیط کار ارزیابی کنیم.

شفیع‌زاده افزایش کیفیت در پخت نان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: افزایش کیفی نان تولیدی، نظارت بر نحوه پخت و رعایت مسایل بهداشتی، قیمت و وزن نان در شهرستان از موارد الزامی و ضروری است و همچنین در این بازدیدها درخصوص نبود اعلامیه نرخ‌ جدید در واحدهای خبازی، عدم نصب بر درب این واحدها و رفع نواقص بهداشتی تذکراتی داده شد.

وی، با بیان اینکه در برخورد با واحدهای خبازی متخلف هیچ گونه اغماضی نمی کنیم، اظهار داشت: با هرگونه تخلف که منجر به ایجاد نارضایتی در بین مردم شود، بشدت برخورد می شود.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا