به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

فرماندار قائم شهر: همه باید کمک کنیم تا کارگران به حقوق خود برسند

فرماندار قائم شهر گفت: پس از آنکه سرمایه گذار شرکت نساجی عنوان کرد توان پرداخت بدهی انباشته شده به بانک را ندارد بانک ملی هم آنرا بابت طلب خود تهاتر کرده است.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری قائم شهر،مهدی محمدی در حاشیه جلسه شورای اداری این شهرستان در خصوص آخرین وضعیت پیگیری مطالبات کارگران بازنشسته شرکت نساجی مازندران اظهار داشت: کارگران نساجی سالها کار کردند و امروز حقوق معوقه خود را مطالبه می کنند و همه باید کمک کنیم تا آنها به حق خود برسند ولی متاسفانه بعضی ها بدنبال استفاده ابزاری از کارگران هستند.

وی افزود: بانک ملی ایران 20 میلیارد تومان به کارخانه نساجی وام پرداخت کرد و امروز به 73 میلیارد تومان تبدیل گردید کارخانه در سال 86 به خارج از شهر در جاده علامه طبرسی (جاده نظامی) منتقل شد و در حال حاضر 350 کارگر مشغول کار هستند.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه بحث فروش زمین مطرح نیست، اذعان داشت: پس از آنکه سرمایه گذار شرکت نساجی عنوان کرد توان پرداخت بدهی انباشته شده به بانک را ندارد بانک ملی هم آنرا بابت طلب خود تهاتر کرده است.

محمدی، ادامه داد: تمام تلاش ما اینست تا در قبال این تهاتر هم مطالبات کارگران پرداخت گردد و هم 40 درصد این ملک برای انجام خدمات عمومی به شهروندان اختصاص یابد.

فرماندار قائم شهردر پایان به مطلب پایگاه خبری وارش اشاره کرد و اظهار داشت: من به خبرنگار این سایت گفتم که آمار تعداد بیکاران اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی کامل نیست چون همه متقاضیان و نیروهای جوان در اداره کار ثبت نام نمی کنند، ولی متاسفانه مدیران این سایت برداشت خودشان ازاین جمله را تیتر کردند که معتقدیم این کار درست نیست.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا