به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

فرمانده انتظامی استان لرستان؛ 28 صفر، سالروز وفات بهترین بنده خدا است

فرمانده انتظامی استان لرستان در پیامی فرا رسیدن سالگرد وفات نبی مكرم اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) راتسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، "محمد قنبری" دراین باره بیان داشت: پیامبر اکرم (ص)، حضرت زهرا (س) و دوازده ستاره درخشان آسمان ولایت و امامت، پیشوایان دینی مسلمانان هر یک نمونه و الگوی انسانی کامل اند که از برکات و فیوضات آن بهر ه ها می توان برد و بیشترین انوار مهر ایزدی در آینه وجودی بی کران محمد مصطفی (ص) بر جوامع امروزی انعکاس یافته او در عظیم ترین رسالتهای تاریخ بشری، بزرگترین ظلمت ستان های کفر و شرک را روشنی توحید بخشید.

زندگی پیامبر اسلام و ائمه هدی (ع) داستان انسان های پاک و به کمال رسیده ای است که برای هر پوینده ای، راهی هموار و مستقیم به سوی حقیقت را نشان می دهد، و زندگی پرفراز و نشیب و سراسر صلابت و جاودانگی آنان، می تواند همه ابعاد و شئون مختلف حیات انسان کامل را تأمین کند.

در این ایام علاوه بر وفات پیامبر اکرم (ص) سالروز شهادت سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی (ع) در روز 28 صفر نیز قرار دارد که در روزهای طوفانی صدر اسلام همچون بازویی پرتوان در کنار پدر بزرگوارش و نیز در دوران زمامداری کوتاه خودش از کیان اسلام و مسلمین دفاع کرد، ولی؛ نیرنگ منافقان و دشمنان اسلام که لباس دوستی دین و امارت مسلمین را به دروغ بر تن کرده بودند، از کاسه زهرآگین دشمن خانگی بیرون آمد و دومین شهید امامت به جهان اسلام تقدیم شد.

همچنین در ایام غمبارِ سالگرد شهادت غریبانه و مظلومانه امام علی بن موسی الرضا (ع) آتش عشق ولایت را در سینه هایمان به مثابه میراثی پر ارج جاوید نگه می داریم؛ زیرا این راه، راه تداوم عشق است و بی گمان هیچگاه بی رهرو نخواهد بود.

وی فرا رسیدن 28 صفر وفات بهترین بنده خدا، اشرف الانبیاء و المرسلین، حضرت محمد مصطفی (ص) و اسطوره کرم و سخا، دومین امام هداء حضرت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین سی ام صفر سال روز شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) را محضر آقا امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، همه مسلمانان جهان و همکاران تلاشگر در نیروی انتظامی لرستان تسلیت و تعزیت گفت.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا