به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

آرزوهای بزرگ پسر کوچک پرسپولیس؛ حلوا حلوا کردن، دهان را شیرین نمی‌کند آقا پیام!

پیام صادقیان که این روزها شایعه رفتنش از جمع سرخ‌پوشان تهرانی قوت گرفته در اظهار نظری جالب اعلام کرده: «یا در پرسپولیس بازی می‌کنم، یا اروپا».

به گزارش خبرنگار ایلنا، داشتن آرزوهای بزرگ یکی از راه‌های پیشرفت است و اگر انسان به آنچه که هست قانع باشد، هرگز در مسیر رشد و پیشرفت قرار نمی‌گیرد، اما فقط آرزو داشتن و آن را به زبان آوردن گره‌گشا نخواهد بود، بلکه باید تلاش کرد تا شرایط رسیدن به آن را هم فراهم کرد.

پیام صادقیان امروز ادعای بزرگی را به زبان آورده است. حضور در اروپا برای بازیکنی با شرایط صادقیان بیشتر یک ادعا و رویاست تا واقعیتی که به آن نزدیک باشد و بتواند در آینده‌ای نزدیک به آن برسد.

صادقیان به لحاظ فنی یکی از بازیکنان خوب و سطح بالای فوتبال ایران محسوب می‌شود، اما او هرگز نتوانسته از این توانایی‌ها به خوبی استفاده کند و مسیر رشد و پیشرفت را طی کند.

نکته بسیار مهم دیگری که صادقیان باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد این است که تیم‌های اروپایی بازیکنان ملی پوشی را به خدمت می‌گیرند که در ترکیب ثابت تیم‌های ملی کشورشان به میدان بروند یا حداقل به عنوان بازیکن ذخیره بتوانند نظر آنها را به خود جلب کنند. در مقطع کنونی که صادقیان فاصله بسیار زیادی با تیم ملی دارد و مدت‌هاست در جمع شاگردان کی‌روش رویت نشده، چطور می‌تواند حرف از حضور در اروپا بزند؟ کاش پیام برای این سوال ما جواب قانع‌کننده‌ای داشته باشد.

صادقیان از جمله بازیکنان خوب فوتبال ایران به لحاظ فنی است، اما از نظر اخلاقی تاکنون نتوانسته خودش را با فوتبال حرفه‌ای وفق دهد و به همین دلیل خیلی عقب افتاده و حضور در تیم ملی را هم از دست داده است.

صادقیان اگر می‌‌خواهد همین شیوه را ادامه دهد که بحثی نیست، اما اگر می‌خواهد دنبال آرزوهایش برود و به فوتبال اروپا برسد باید خیلی تلاش کند تا هم به لحاظ اخلاقی و هم فنی خودش را به شرایطی برساند که لیاقت حضور در فوتبال قاره سبز را داشته باشد وگرنه با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نخواهد شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:43

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی