به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

حسن زمانی خبر داد: تایید صورت‌های مالی استقلال و پرسپولیس برای واگذاری/ پیگیری ابهامات در سهام سرخابی

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری تیم های پرسپولیس و استقلال درباره آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه مجمع هر دو باشگاه با حضور مدیران تشکیل شد و اعضای هیات مدیره صورت های مالی را تایید کردند و در اختیار سازمان حسابرسی قرار دادند.

به گزارش ایلنا، حسن زمانی ضمن بیان این مطلب درباره آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه مجمع هر دو باشگاه با حضور مدیران این دو تیم تشکیل شد و صورت های مالی را اعضای هیات مدیره تایید کردند و در اختیار سازمان حسابرسی قرار دادند.

رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال در ادامه این مطلب افزود: بعد از تایید صورت‌های مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، سازمان خصوصی سازی، منتظر گزارش سازمان حسابرسی است تا پایان آذر ماه که چند روز باقی نمانده است مقدمات مزایده ترتیب دهد.

وی درباره ابهامات سهام پرسپولیس که اخیرا مطرح شده بود، توضیح داد: ملاک سهام هر باشگاهی، گزارش سازمان حسابرسی است. همچنین سازمان خصوصی سازی تعهد داده که اگر در ادامه مشکلی پیش بیاد، مسائل را برطرف کند. با این حال اگر ابهامی هم در سهام دو باشگاه وجود داشته باشد، مشکلی برای واگذاری وجود ندارد.

زمانی اظهار داشت: اگر بعد از واگذاری، مشکلات و ابهاماتی وجود داشته باشد، قابل بررسی و پیگیری است. بنابراین در حال حاضر مانعی برای واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی وجود ندارد. از آنجا که پیش بینی شده بود که ممکن است مشکلاتی در روند واگذاری و سهام پیش بیاید، هر مسئله‌ای در ادامه و حتی بعد از واگذاری پیش بیاد، قابل پیگیری و برطرف کردن است.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بیش از بیست سال است که قرار است واگذار شوند و از آنجا که امسال مجلس به طور جدی وارد این موضوع شد و کارگروهی برای نظارت بر امر واگذاری مشخص کرد، گام جدی برای در این زمینه برداشته شد. خوشبختانه تا امروز دستگاه‌های ذیربط و مجمع دو باشگاه همکاری خوبی داشتند. همچنین سازمان خصوصی سازی به عنوان متولی آمادگی این کار را دارد. بنابراین هیچ مشکلی برای واگذاری نداریم که بخواهیم وقت بیشتری برای آن اختصاص دهیم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:43

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا