به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

پروژه‌های سفر رهبری در کنگان با شتاب خوبی در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از کنگان، عباس جمشیدی شامگاه یکشنبه در بازدید از طرحهای برقرسانی این شهرستان اظهار کرد: کنگان در سالهای اخیر از نظر جمعیتی رشد چشمگیری داشته و روز به روز نیز شاهد تداوم این روند و افزایش جمعیت هستیم.

وی افزود: مجموعه مسئولان استان بوشهر و شهرستان کنگان برای رفع مشکلات مردم در مناطق شهری و روستایی اهتمام میورزند و تاکنون برنامههای مهمی در این مسیر اجرایی و عملیاتی شده است.

فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: اجرای پروژههای سفر رهبر معظم انقلاب در جنوب استان از مهمترین برنامههای مسئولان این شهرستان است و برای تامین اعتبارات و تکمیل پروژهها نهایت توان خود را به کار گرفتهایم.

جمشیدی تصریح کرد: اجرای این پروژهها باکیفیت و شتاب خوبی انجام شده و امیدواریم تا تکمیل کامل این پروژهها همه مسئولان همکاری کنند.

فرماندار کنگان با اشاره به روند مطلوب پروژههای برقرسانی در این شهرستان نیز اظهار داشت: با تلاش و فعالیت صورت گرفته، مجموعا بیش از 45 میلیارد ریال برای توسعه برق کنگان از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب تخصیص داده شده که امیدواریم تمام این اعتبارات تزریق شود.

جمشیدی گفت: توسعه، بازسازی و اصلاح شبکه برق در روستاها و شهرهای شهرستان کنگان از جمله محورهای پروژههای برقرسانی در این شهرستان از اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب است.

وی یادآور شد: در برخی مناطق کنگان در حوزه برق با مشکلاتی مواجه هستیم که تکمیل پروژههای برقرسانی باعث مشکلات این حوزه و رضایتمندی مردم میشود.

انتهای پیام/2451/ی20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا