به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

90 درصد دانش‌آموزان عسلویه به دانشگاه‌ راه یافتند

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، علیرضا ایازسنگیفرد یکشنبهشب در نشست مسئولان این شهرستان اظهار کرد: عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار است و همه مسئولان برای اعتلای شهرستان گام برمیدارند.

وی افزود: اهمیت آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم با تلاش دسته جمعی شاهد موفقیت بیشتر این حوزه و موفقیت بیش از پیش دانشآموزان باشیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه با ارائه گزارشی از قبولیهای کنکور سال گذشته خاطرنشان کرد: 90 درصد دانشآموزان شهرستان عسلویه به دانشگاه راه یافتهاند که از بین قبولشدگان تعداد 30 نفر به دانشگاههای دولتی ورود پیدا کردهاند که آمار مطلوبی نیست.

فرماندار شهرستان عسلویه نیز بیان کرد: برای رشد و موفقیت شهرستان عسلویه در عرصه آموزش و پرورش از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنیم.

حسن اسماعیلی افزود: امسال اعتبارات مناسبی را برای توسعه زیرساختهای آموزشی در شهرستان در نظر گرفتهایم که تامین به موقع اعتبارات و تزریق به پروژهها مورد تاکید قرار دارد.

وی با اشاره به اعلام نتایج کنکور سراسری، از رئیس آموزش و پرورش خواست نکات ضعفی که در مجموعه موجود است با همراهی، همیاری و صمیمیت رفع شود تا جایگاه شهرستان در استان بوشهر ارتقا داده شود.

انتهای پیام/2451/ی20/ض1002

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا