به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

سهم صنعت‌گران اصفهانی از صندوق توسعه ملی ناچیز است

سعادت بهرامی در گفتوگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با موضوع اقتصاد اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره به موضوع اقتصاد و تولید اهمیت ویژهای دادهاند و این نشان از اهمیت این موضوع است.

وی ادامه داد: زمانی که عامل اقتصادی در یک کشور به سمت تولید حرکت کند، خواه ناخواه سبب رشد ناخالص ملی، رشد اقتصادی، کاهش تورم و بهبود فضای کسب و کار و در نتیجه بهبود معیشت مردم میشود.

عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان یادآور شد: بنابراین قبل از آن که بخواهیم به مقوله صنعت و معدن و مشکلات آن برسیم، باید راهکارهای اقتصادی را پیشبینی کنیم.

وی در ادامه به فعالیتهای صندوق توسعه ملی اشاره و عنوان کرد: باید اعتراف کنیم که صندوق توسعه ملی فقط به 10 درصد از وظایفش عمل کرده است، دلیل آن هم مشکلاتی است که از قبل داشتهایم.

بهرامی اضافه کرد: صندوق توسعه ملی میخواهد به بخش تولید وام دهد اما بخش خصوصی آن قدر گرفتار است که شرایط دریافت این وام را ندارد و این موضوع در شرایطی اصلاح میشود که دولت برای مدتی شرایط را آسان بگیرد.

وی بیان کرد: میزان استفاده صنعتگران اصفهانی از صندوق توسعه ملی کم است و اصفهان با این میزان بالای واحدهای صنعتی باید بیشتر از اینها از تسهیلات صندوق توسعه ملی استفاده کند.

انتهای پیام/63028/ی20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا