به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

تولید استارتر برای کارخانه‌های سیمان کشور در اصفهان

سیدمحسن پورسعید در گفتوگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی صنعت کشور پیشرفتهای بسیار زیاد و خوبی داشته است و روز به روز پویاتر و شکوفاتر شده است اما در چند سال اخیر به دلیل عدم مدیریت، صنعت با مشکلاتی روبهرو شد که نیاز به رسیدگی دارد، البته با فعالیتهای دولت محترم وضعیت رو به بهبود است و هر روز بهتر میشود.

وی بیان کرد: استان اصفهان در زمینه تولید و صنعت جایگاه ویژهای در کشور دارد و ظرفیتهای تولیدی استان بسیار بالا بوده و این در حالی است که بسیاری از این ظرفیتها مورد غفلت قرار گرفتهاند.

رئیس انجمن برق و الکترونیک استان اصفهان اضافه کرد: قطعات الکترونیکی خوبی در استان تولید میشود، برای نمونه در حال حاضر سه گروه از استارترها در نمونههای خشک، روغنی و آبی برای صنایع سنگین در اصفهان ساخته میشود که قابل رقابت با نمونههای خارجی آن مانند محصولات آلمانی و اتریشی است.

وی تاکید کرد: هماکنون موفق به تولید و ساخت استارتر برای اکثر کارخانههای سیمان کشور از جمله سیمان هرمزگان شدهایم که مجهز به خنککننده هوا و آنالیز فلز است و دیگر نیازی به استفاده از قالبهای یخ در کنار استارترها برای خنک نگهداشتن نیست.

پورسعید اضافه کرد: امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد رونق تولید در استان باشیم که این موضوع به طور حتم از تمامی جوانب به سود استان اصفهان است.

انتهای پیام/63028/ی20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی