به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

تجهیز محل زندگی پزشکان خانواده جهت بیتوته در گچساران

ستار اسدپور امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس از گچساران با اشاره به عملکرد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در پاییز امسال اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در پاییز امسال به صورت آمادهباش جهت انجام ماموریتهای بهداشتی به ویژه در راستای آموزشهای بهداشتی در مدارس تلاش و همکاری بسیاری کرده است.

تشریح عملکرد شبکه بهداشت و درمان گچساران در پاییز امسال

وی با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگ آموزشی افزود: افتتاح پایگاه 2 فوریتهای پزشکی در کوی سهراهی دوگنبدان، افتتاح زنجیره واکسیناسیون با اعتباری افزون بر یک میلیارد ریال و برگزاری کارگاه یک روزه پدیکلوزیس از جمله برنامههای این فصل در گچساران بوده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران تصریح کرد: عیادت از معلولان و خریداری و افتتاح ساختمانهای جدید، کلنگزنی اورژانس بین جادهای روستای دیل با اعتباری افزونبر 800 میلیون ریال و برگزاری کمیتههای فنی به صورت فصلی از دیگر کارهای صورت گرفته در پاییز امسال است.

تجهیز محل زیست پزشکان خانواده جهت بیتوته

اسدپور از تجهیز محل زیست پزشکان خانواده جهت بیتوته در سطح شهرستان خبر داد و گفت: طرح یکسانسازی فضای اداری، بازسازی، تعمیر و تجهیز مراکز بهداشتی در پاییز امسال از جمله اولویتهای کاری این مرکز در شهرستان بوده است.

این مسئول به برگزاری جلسات تحلیل آمار در شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری برنامههای هفته سلامت و روان، برگزاری کارگاههای آموزشی از جمله کارگاه مدیریت بحران و کارگاه سالمندان و پیگیری مشکلات آب عشایری از دیگر اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای خدماترسانی به مردم صورت گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران برپایی کمیته آموزش و انتشارات به صورت فعلی را از جمله مهمترین عملکرد این دستگاه عنوان کرد و افزود: به مناسبت هفته جهانی کودک، عیادت از کودکان بیمار در بیمارستانها و برپایی سفره صبحانه سالم در مدارس شهرستان در دستور کار این شبکه قرار گرفت.

وی همایش ایدز 93، طرح سلامت دهان و دندان در مدارس سطح شهرستان و پایش مراکز بهداشتی درمانی را از دیگر عملکردهای این شبکه خواند و یادآور شد: به مناسبت هفته دیابت برنامههای مختلفی در شهرستان از جمله تشکیل کارگاه آموزشی بیماران دیابتی و همایش کوهپیمایی به مناسبت این هفته در گچساران برگزار شد.

اسدپور در پایان با بیان اینکه وظیفه ما خدماترسانی به مردم در راستای ایجاد سلامت و بهداشت است، خاطرنشان کرد: در هفته سلامت تیمهای پزشکی به صورت مجهز به مناطق محروم و روستاها جهت درمان و توزیع رایگان دارو و خدمات به مردم اعزام شدند.

انتهای پیام/82022/م30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا