به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

اطعام 3 هزار نفر همزمان با همایش «لبیک یا رسول‌الله» در قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین حجتالاسلام مصطفی نوروزی با بیان اینکه همایش «لبیک یا رسولالله (ص)» همزمان با سراسر کشور در امامزادگان و بقاع شاخص استان قزوین برگزار شد، بیان کرد: همزمان با برگزاری این تجمع بزرگ 3 هزار نفر اطعام شدند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال، رسول گرامیش را با عالیترین فضائل و مکارم اخلاقی پرورش داد، عنوان کرد: اخلاق پیامبر اکرم (ص) تجسم عینی قرآن کریم بود و از این روست که خداوند متعال او را در قرآن کریم با عنوان «خلق عظیم» ستوده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه اطعام سه هزار نفر از محل اجرای نیت واقفان خیر اندیش و کمکهای خیران انجام میشود، عنوان کرد: همچنین در همایش «لبیک یا رسولالله (ص)» زیارت حضرت رسول قرائت شد.

نوروزی با بیان اینکه دین مقدس اسلام ارزندهترین ارزشها را برای بشر به ارمغان آورد، ادامه داد: دنیای امروز که دنیای علم و رسانه است شخصیت بزرگی چون پیامبر (ص) ناشناخته مانده است.

وی با بیان اینکه همه مظاهر هدایت و شفاعت در وجود پیامبر (ص) تجلی پیدا کرده است، بیان کرد: پیامبر گرامی اسلام (ص) پیامبر مهربانی و از سوی دیگر پیامبری ظلم ستیز بود.

انتهای پیام/2667/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی