به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

مردم در 9 دی به تداوم مردم‌سالاری دینی رای دادند

یونس احمدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: قبل از آنکه ماجرای باشکوه نهم دی ماه را به صورت عمیق مورد بررسی قرار دهیم و به تعداد افراد شرکتکننده در این مراسم توجه کنیم، لازم است موضوع از دریچه کیفی مورد عنایت واقع شود.

وی ادامه داد: اصولا متن جریان انقلاب اسلامی متشکل از یک تفکر ناب و تاریخی است و در واقع مردم به عنوان بازیگران اصلی این تفکر فرهنگی و اعتقادی در نهم دی ماه به تدوام راه دموکراسی به مردمسالاری دینی رای دادند.

نهم دی ماه قضاوت مردم از دو تفکر حاضر در جامعه بود

این فعال سیاسی اضافه کرد: این حضور بزرگ و سرنوشتساز به معنای قضاوت مردم میان دو جبهه بود که همواره در یکی مستضعفین حاکم بوده و در دیگری تفکرات الیگارشی میتواند مدار امور را تنظیم کند.

وی اضافه کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت نهم دی ماه به این علت است که مردم در این روز در خصوص دوآلیسم و دوگانگی فلسفی انقلاب به قضاوت نشستند، قبل از آنکه عملکردها را مورد قضاوت قرار دهند. 

نهم دی ماه نه اولین و نه آخرین حادثه ارزنده تاریخ انقلاب است

احمدی تصریح کرد: نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی نه اولین حادثه ارزنده است و نه آخرین آن. مردم در ماجرای خرداد 42، بهمن 57، جنگ تحمیلی و اربعین 93 و نهم دی ماه 88 یک حرف برای گفتن داشتند.

این فعال سیاسی اضافه کرد: امروز نیز مانند همیشه روز هوشیاری است و تاکید بر مردمسالاری دینی به عنوان استراتژی امنیت ملی و گردهمایی تمام قدرتها حول محور رهبری از نکاتی است که به عنوان یک ضرورت برای ادامه انقلاب لازم است.

انتهای پیام/2246/ب۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا