به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

بهره‌مندی از ظرفیت مدارس برای مصرف بهینه آب

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سالار قاسمی صبح امروز در جلسه هماهنگی پرسش مهر 15 که با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقهای استان قزوین و جمعی از کارشناسان در سالن اجتماعات برگزار شد، عنوان کرد: پرسش مهر دو ویژگی دارد و یک فرصت است که اهمیت دادن به این دو ویژگی خروجی خوبی را در پی دارد.

وی افزود: فرابخشی، ملموس و عینی بودن از ویژگیهای پرسش مهر امسال است، پرسش مهر برای دانش آموزان کاملاً ملموس و عینی است و این سئوال بسیار زیرکانه مطرح شده است، همچنین پرسش مهر امسال که برای آب مطرح شده فرابخشی بوده و تخصصی به آن نگاه شده است.

قاسمی اضافه کرد: البته سایر دستگاهها نیز میتوانند به ما کمک کنند که آثار خوبی را در پی داشته باشد، اگر بتوانیم آن را به خوبی در بین افراد جامعه جا بیندازیم، فرصتی مطلوب برای سایر دستگاههای اجرایی کشور به وجود میآید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم آموزش و شوراهای دانش آموزی خوبی را داشته باشیم تا ایدههای خوبی را برای دانش آموزان طراحی کنند، باید دانش آموزان فعال در این بخش را تشویق کنیم و جوایز خوبی اهدا شود، البته باید از طریق پوستر و بخشنامه به دانش آموزان اطلاع رسانی شود، فرصت را مغتنم بدانیم تا از ظرفیتهای دانش آموزان و سایر دستگاههای اجرایی استان در این خصوص استفاده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: باید در خصوص صرفه جویی در مصرف آب از روشهای مختلف آموزشی و فرهنگی برای فرهنگ سازی استفاده کنیم، موضوع آب مهم است و باید ورود جدی به آن داشته باشیم.

وی تأکید کرد: سئوال مطرح شده توسط ریاست محترم جمهور، یک سئوال فرابخشی در حوزه پرسش مهر است و زیرکانه طراحی شده است، باید در این زمینه فرهنگ سازی کنیم و بتوانیم از ظرفیتهای موجود در مدارس و به ویژه دانش آموزان به نحو خوبی استفاده کنیم.

انتهای پیام/2667/س30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی