به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

دمای ایلام 4 درجه سردتر شده است

یوسف شیخالملوکی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: دمای شهر ایلام هم اکنون یک درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است که در مقایسه با روز گذشته 4 درجه سردتر شده است.

مدیرکل هواشناسی ایلام با اشاره به این که سمت باد در ایلامی شرقی و با سرعت 7 کیلومتر در این شهر در حال وزش است تصریح کرد: رطوبت نسبی هوا نیز بر اساس اعلام کارشناسان هواشناسی 87 درصد گزارش شده است.

وی با اعلام این که دمای هوا در شهرستان دهلران به 10 درجه سانتیگراد میرسد و دما در آبدانان و مهران به ترتیب 7 و 6 درجه سانتیگراد میرسد، اضافه کرد: دمای هوا در ارکواز بدره، درهشهر و لومار نیز به ترتیب 5 و 4 درجه سانتیگراد گزارش شده است.

شیخالملوکی با تصریح این که دمای هوا در سرابله نیز در این زمان یک درجه سانتیگراد اعلام شده است، خاطر نشان کرد: طی شبانه روز گذشته نیز مهران و دهلران با 19 درجه سانتیگراد و شهر ایلام و ایوان با 3 درجه نقاط خنک و سرد استان ایلام را شکل دادند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هم اکنون دمای ایلام 4 درجه سانتیگراد نسبت به روز قبل سردتر شده است، اعلام کرد: برای ساعات آتی نیز آسمان استان به صورت صاف تا نیمه ابری با وزش باد و احتمال مهگرفتی و اواخر وقت نیز ابری پیشبینی شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز پدیده خاصی از سوی کارشناسان برای آسمان استان ایلام پیشبینی نشده است.

انتهای پیام/2246/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی