به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

تکریم معلمان از وظایف مسئولان آموزش و پرورش است

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین سالار قاسمی صبح امروز در نخستین جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت مقام شامخ معلم در دفتر معاون پژوهش، برنامهریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اظهار داشت: نخستین نگاه در بحث تکریم مقام معلم، عملکرد خوب بدنه ستادی و مدیران مدارس است.

وی افزود: اوج تکریم مقام معلم، در هفته بزرگداشت مقام معلم است ولی باید موضوع تکریم را از اول مهرماه شروع کرده و تأکید مسئولان نیز بر این موضوع است.

این مسئول یادآور شد: تصویرهای بجا در زمان مناسب ارزنده است پس باید کارهای خوب را پررنگ کنید، برای مقام و منزلت معلم از خودمان شروع کنیم، ما نقش مدیریتی داریم و در برابر همه معلمان وظیفه و تکلیف داریم که کاری را در این زمینه انجام دهیم و این مهم بخشی از شرح وظایف ماست، باید تلاشمان را چندین برابر کنیم.

قاسمی اضافه کرد: شأن و جایگاه معلم با هیچ صنفی قابل مقایسه نیست، در موضوع تکریم از مقام معلم به معنای واقعی در خدمت همه دستگاهها هستیم.

وی اضافه کرد: سایر دستگاهها نیز باید آموزش و پرورش را یاری کنند، ما باید تمامی مطالبات خود را در حال و گذشته پیگیری کنیم و به نتیجه مطلوب برسیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد: امروز فرصت مناسبی به وجود آمده و زمینه پیگیریها نیز فراهم است که مطلوب است موضوع را در شورای آموزش و پرورش استان مطرح کنیم.

این مقام مسئول تأکید کرد: دعوت از شخصیتهای استانی و کشوری، حضور اولیا در مدارس و ایجاد نگاه عمیق و ارزنده به مقام معلم در جامعه و اجتماع از نکات مهم و قابل توجه در این زمینه است و باید سعی شود با شفافسازی در خصوص شیوهنامه، نگاه مثبتی در فرهنگیان به وجود آید البته این مهم میتواند یک سنجش درست برای انتخاب معلم نمونه در سطح استان قزوین باشد.

انتهای پیام/2667/ک30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا