به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

سناتور آمریکایی: اوباما در موضوعات مختلف جهانی، ضعیف و مردد بوده است

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، یک سناتور ارشد جمهوریخواه مواضع اوباما در قبال مسائل خارجی را ضعیف خواند و بر لزوم باز بودن زندان گوانتانامو تاکید کرد.

«لیندسی گراهام» سناتور آمریکایی روز یکشنبه در مصاحبه با برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه سیبیاس به شدت به مواضع اوباما در قبال کوبا و نیز مساله بستن زندان گوانتانامو انتقاد کرد.

این سناتور ارشد جمهوریخواه و از مخالفان سرشناس اوباما گفت: «به نظر من، او (اوباما) ضعیف و در موضوعات مختلف جهانی، مردد بوده است».

گراهام با انتقاد شدید از برقراری روابط آمریکا با کوبا و دشمن دانستن کوبا گفت: «از نظر من، کوبا برای ما از همه جهات، تهدید است. به شما بگویم که سنا(با اکثریت جمهوریخواهان) سفیر آمریکا در کوبا را تعیین نخواهد کرد».

این قانونگذار محافظهکار آمریکایی درباره قول اوباما برای تلاش هرچه بیشتر جهت بستن زندان گوانتانامو گفت: «به جای بستن آن، ما باید آنجا را پر(از زندانی) کنیم چرا که تروریسم در حال خودنمایی و گسترش است».

اظهارات این نماینده کنگره آمریکا درباره زندان گوانتانامو در حالی ایراد شده که یکی از وعدههای ابتدایی اوباما در انتخابات سال 2008 بستن این زندان مخوف بود و وی با گذشت حدود شش سال از ریاست جمهوری به قول انتخاباتی خود عمل نکرده است.

انتهای پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی