به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

جدایی گردان از سپاهان تکذیب شد

جدایی گردان از سپاهان تکذیب شد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

با وجود گذشت 20 روز از مهلت نقل و انتقالات نیم فصل کماکان تکلیف بازیکنان جذب شده توسط باشگاه سپاهان مشخص نیست.

رسول خوروش، سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان در گفتوگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینکه دو بازیکن اهل کرواسی و بوسنی در تست فنی این باشگاه شرکت کردند، گفت: بازیکن اهل کرواسی مورد تایید کادرفنی قرار نگرفت و از لیست بازیکنان مورد نظر باشگاه خط خورد اما در مورد بازیکن اهل کشور بوسنی کماکان کادرفنی نظر خود را در این زمینه اعلام نکرده است.

وی ادامه داد: ما در حال حاضر در حال مذاکره و انجام تست با حدود 10، 15 بازیکن هستیم که در میان آنها نیز یک بازیکن اهل لبنان وجود دارد.

خوروش با بیان اینکه سپاهان دو بازیکن خارجی به نامهای لوسیانو پریرا و جواهیر سوکای را در لیست خود دارد، گفت: با توجه به اینکه هر باشگاه میتواند چهار سهمیه خارجی داشته باشد، سه سهمیه بازیکنان غیرآسیایی هستند و یک سهمیه نیز مربوط به بازیکنان آسیایی است که به همین دلیل بازیکن اهل لبنان به عنوان بازیکنی با سهمیه آسیایی برای باشگاه مدنظر قرار گرفته است اما هنوز تصمیمی در ارتباط با جذب یا عدم جذب وی گرفته نشده است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره صحبتهای مطرح شده درباره جدایی شهاب گردان از این تیم و پیوستن به پرسپولیس اظهار کرد: تمامی این صحبتها شایعه و حاشیه است و ما آنها را تکذیب میکنیم.

وی در ادامه به اردوهای پیش روی باشگاه اشاره کرد و گفت: به دلیل فرصت زمان بسیاری که پیش رو داریم فعلا از پنجم دی تا پانزدهم دی به کیش خواهیم رفت و هنوز در مورد اردوهای پس از آن تصمیمی گرفته نشده است.

 

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 15:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا