به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

کاشانی: حضور مایلی‌کهن به تیم امید کمک می‌کند/ رایزنی با تیمهای اماراتی برای بازی در عمان

کاشانی: حضور مایلیکهن به تیم امید کمک میکند/ رایزنی با تیمهای اماراتی برای بازی در عمان

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

مدیر تیم فوتبال امید از مذاکره با محمد مایلیکهن و اضافه شدن مربیان دیگر به کادر فنی این تیم خبر داد و گفت: امکانات خوبی برای تیم ملی در کیش فراهم شده و امیدواریم در عمان با دو تیم اماراتی بازی کنیم.

 

حبیب کاشانی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره احتمال پیوستن محمد مایلیکهن به تیم فوتبال امید به عنوان مدیر فنی، اظهار کرد: مذاکراتی با محمد مایلیکهن انجام دادهایم که در صورت موافقت او، مسوولیت مدیریت فنی تیم به این مربی سپرده میشود و در حال حاضر وی جدیترین گزینه ما است.

 

وی افزود: مطمئن هستیم با توجه به تجربه زیاد و شناخت و آگاهی بالایی که محمد مایلیکهن از فوتبال ایران دارد، قطعا میتواند به تیم امید کمک کند. ما به دنبال آن هستیم تا کادر فنی خوب و حرفهای را برای تیم ملی جمع کنیم.

 

مدیر تیم امید با بیان اینکه مربیان دیگری هم به جمع کادر فنی امید اضافه میشوند، به ایسنا گفت: یک مربی بدنساز حرفهای، پزشک، مسوول تدارکات و یک فیزیوتراپ دیگر هم به کادر فنی اضافه میشوند.

 

کاشانی که همراه تیم امید به اردوی آمادهسازی کیش نمیرود، درباره شرایط برگزاری این اردو نیز گفت: تدارک خوبی برای تیم امید در کیش دیده شده و پس از توافقاتی که با "مونسان" رییس منطقه آزاد کیش داشتیم، امکانات خوب و حرفهیی برای برگزاری اردو تدارک دیده شده است.

 

وی از احتمال برگزاری دو دیدار تدارکاتی تیم امید در عمان با تیمهای اماراتی خبر داد و در این باره افزود: بعد از اردوی کیش، برنامه سفر به عمان را در پیش داریم که در آنجا با تیم امید عمان بازی تدارکاتی میکنیم. همچنین اقداماتی هم انجام شده که با توجه به نزدیکی مسافت عمان تا امارات، بتوانیم دو بازی دوستانه هم با دو تیم اماراتی در عمان داشته باشیم.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 15:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی