به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 6 مهر 1399

قنبرزاده: مشخص نیست رسیدگی به ابهام مالی فدراسیون تا مجمع تمام شود

قنبرزاده: مشخص نیست رسیدگی به ابهام مالی فدراسیون تا مجمع تمام شود

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

عضو کمیته رفع ابهام فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون مستنداتی را در اختیار ما گذاشته و اطلاعات دیگری را هم باید بدهد اما مشخص نیست رسیدگیها تا مجمع آتی به سرانجام برسد.

به گزارش ایسنا، منصور قنبرزاده پس از خروج از جلسه رسیدگی به گزارشهای مالی فدراسیون فوتبال توسط کمیته رفع ابهام مالی در جمع خبرنگاران گفت: جلسه ما امروز از ساعت 9 آغاز شد و در آن مسوول مالی فدراسیون مستنداتی را ارائه کرد. همچنین یک کار تخصصی حسابرسی همراه با حسابرس خبرهای که به عنوان مشاور با گروه کار میکند شروع شده است. در عین حال در رابطه با صورت جلسه قبلی باید یک نفر نسبت به نتایج جلسات اطلاعرسانی کند و آن شخص هم عابدینی است.

وی در واکنش به اینکه وزیر ورزش و جوانان عنوان کرده که حسابهای مالی فدراسیون بعد از سال 90 مخدوش است، گفت: فدراسیون مستنداتی را در اختیار ما گذاشته است. البته گزارش مالی سال 91 -92 را مجمع فدراسیون هم تایید نکرده و ما به خاطر رفع ابهام همان گزارش دور هم جمع شدهایم. همه این اقدامات در راستای رفع ابهام است.

عضو هیات رییسه فدراسیون درباره اینکه فکر میکنید نتایج رسیدگیها به مجمع آتی فدراسیون که ششم دیماه برگزار میشود، برسد، گفت: معلوم نیست که کار تا مجمع آتی به سرانجام برسد یا نرسد. به هرحال یکسری اطلاعاتی را مطرح کردند و یکسری اطلاعات را ما درخواست کردیم تا آماده و در اختیار کمیته قرار دهند. به هرحال تاکید داریم که دقت در کار نباید فدای سرعت شود.

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 15:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا