به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

عابدینی: هیات رئیسه حسابرس مستقل را تعیین نکند، مجمع فوق‌العاده می‌گذاریم

عابدینی: هیات رئیسه حسابرس مستقل را تعیین نکند، مجمع فوقالعاده میگذاریم

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

سخنگوی کمیته رفع ابهام گزارشهای مالی حسابهای فدراسیون از احتمال پایان رسیدگیها تا چهارشنبه این هفته خبر داد و اظهار کرد: تمامی اسناد و مدارک درخواستی کمیته روز دوشنبه روی میز ماست و بررسیها تا روز چهارشنبه ادامه پیدا میکند و تنها در صورت انتخاب نشدن حسابرس مستقل از سوی هیات رئیسه، مجمع فوقالعاده برگزار میکنیم.

به گزارش ایسنا امیر عابدینی پس از جلسه کمیته رفع ابهام مالی حسابهای فدراسیون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه منصور قنبرزاده، بهرامی، کریمی، شیخسفلا، درودگر و مسوول مالی فدراسیون حضور داشتند. ما نامهای را به کفاشیان داده بودیم و در آن درباره 10 آیتم اسنا د و مدارکی را درخواست کردیم که شامل حسابهای مالی از قبیل ارزی و ریالی ، پرینت برخی حسابها و... بود. به حسابهای فدراسیون اضافه شده اما نیاز به بازنگری دارد تا آن را به مجمع فدراسیون ارائه کنیم. خوشبختانه کفاشیان هم در این زمینه همکاری کرد و همینطور قرار شد کل آییننامههای فدراسیون را در اختیار ما قرار دهد.

وی در پاسخ به اینکه آیا نسبت به ابهاماتی که مشاهده میکنید، شفافسازی رسانهای خواهید کرد، گفت: ایرادات را امروز مشخص کردیم. ما نمیگذاریم هیچ ابهامی باقی بماند. ما قصاص قبل از جنایت نمیکنیم و فقط میخواهیم بررسی موشکفانه داشته باشیم و قطعا نتایج را اعلام میکنیم.

 

وی همچنین گفت: دوباره نامهای را به کفاشیان دادیم که تمام حسابهای ارزی و ورودی و خروجی ارزی فدراسیون به صورت شفاف در اختیار ما قرار بگیرد. چه منابعی که از طریق فیفا رسیده یا اسنادی که نشان میدهد ارزها به چه قیمتی تبدیل شدهاند. ما همچنین برای مسائلی که در آییننامه بوده و اجرا نشده راهکارهایی را ارائه کردیم.

عابدینی با بیان اینکه تمامی اسناد درخواستی کمیته دوشنبه به دستش میرسد و به احتمال فراوان چهارشنبه نتیجه حسابرسیها اعلام میشود، گفت: انشاءالله دوشنبه اسناد و مدارک درخواستی ما روی میز خواهد بود. ما به سازمان لیگ هم نامه زدیم و خواستیم ارقام دریافتی و پرداختی آنها به باشگاهها طی سال 91 و 92 به صورت ریز در اختیارمان قرار گیرد. دوشنبه رسیدگی طولانی خواهیم داشتیم هرچند در حال حاضر هم گروهی در فدراسیون مشغول به کار هستند و نهایت پیشبینی میکنم چهارشنبه نتایج حسابرسیها اعلام میشود.

سخنگوی کمیته رفع ابهام گزارشهای مالی حسابهای فدراسیون در پاسخ به اینکه قنبرزاده عنوان کرده بود معلوم نیست نتایج حسابرسیها تا مجمع آتی مشخص شود و درودگر هم اظهار کرده بود که شاید دستور جلسه مجمع آتی تغییر کند، گفت: پیشبینی ما این است که تا چهارشنبه برسد و تلاش میکنیم تا قبل از مجمع نتایج رسیدگیها مشخص شود. درودگر هم در جلسه پیشنهاد مجمع فوقالعاده برای تعیین حسابرس مستقل داد که البته این مشکل حل شد و قرار شد هیات رییسه در این مورد تعیین تکلیف کند. درودگر خودش دوشنبه در جلسه نخواهد بود اما با هم در ارتباطیم. ما میخواهیم مشکلات را به حداقل برسانیم. اگر قابل حل باشد راهکارها را ارائه میدهیم. در جلسه ما ذیحساب سازمان لیگ یا خزانه دار هم شرکت خواهد کرد.

عابدینی با بیان اینکه این کمیته از کارشناسان بیطرف استفاده میکند، گفت: ما از کارشناسان مالی استفاده میکنیم که در فوتبال نیستند و حتی هزینههایش را خودمان میدهیم. یکی از سوالاتی که ما از فدراسیون پرسیدیم این بود که این مشکلات را چرا در این یک سال حل نکردهاند چراکه مشکلات غالبا اداری هستند.

 

 

سخنگوی کمیته رفع ابهام گزارشهای مالی حسابهای فدراسیون گفت: ما از فدراسیون خواستیم تا اساسنامه همه شرکتهای زیرمجموعه خودش که با فدراسیون همکاری میکنند را در اختیار بگذارد. همینطور بیوگرافی از مدیران این شرکتها. فدراسیون باید گزارش دهد که نوع تعامل فنی و تخصصی آنها با این شرکتها چگونه بوده است تا اگر ایرادی است برطرف شود.

عابدینی در پایان در واکنش به اینکه یکی از رسانهها از قول شما عنوان کرده بود که اگر تکلیف حسابهای مالی روشن نشود، میتوانیم کفاشیان را عزل کنیم، گفت: آن رسانه اشتباه کرده بود و من به هیچ وجه چنین صحبتی نکردم، مگر این کمیته میتواند رییس فدراسیون را عزل کند. مجمع فدراسیون زورکی میتواند این کار را بکند چه برسد به این کمیته.

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 15:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی