به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 آذر 1398

اختصاص ۲۱ رام قطار فوق‌العاده به مقصد مشهد

اختصاص ۲۱ رام قطار فوقالعاده به مقصد مشهد

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

مدیر کل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن از اختصاص ۲۱ رام قطار فوق العاده با ظرفیت حدود ۱۸ هزار و ۶۵۰ تعداد صندلی از مبدا شهرهای تهران، تبریز، زنجان و مراغه به مقصد مشهد و ۱۰ رام قطار حومه ای در محور خراسان و تهران- قم به منظور رفاه حال زائرین امام هشتم (ع) خبر داد.

به گزارش ایسنا، مرتضی جعفری گفت: به منظور رفاه حال زائران امام هشتم (ع) از تاریخ 27 آذر ماه ، ۱۳رام قطار در محور تهران – مشهد به صورت فوق العاده اختصاص یافته است.

وی افزود: این تعداد قطار شامل قطارهای اتوبوسی و ۶ تخته هستند که با این وجود حدود ۵۰۸۰ صندلی به ظرفیت قطارهای این محور افزوده خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: در همین راستا ۴ رام قطار در محور تبریز – مشهد با ظرفیت ۳۰۰صندلی ،۲ رام قطار در محور زنجان- مشهد با ظرفیت ۵۹۴صندلی و ۲ رام قطار در محور مراغه –مشهد با ظرفیت ۴۶۲ صندلی اختصاص یافته است.

مدیر کل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن با اشاره به افزایش تعداد قطارهای حومه ای دراین ایام در محور خراسان و قم خاطرنشان کرد:علاوه بر قطارهای اختصاص یافته در سایر شهرها به مقصد مشهد و بالعکس از تاریخ 25 آذر ماه تا پنجم دی ماه؛ روزانه۱۰ رام قطار حومهای در شهرهای نیشابور، آزاد ور، عطار و نقاب و قم با ظرفیتی حدود ۲ هزار و ۵۶۰ صندلی به منظور رفاه حال زائران ثامن الائمه (ع)اختصاص یافته است.

 

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 14:58

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|