به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

رشد کم رمق بورس تهران

رشد کم رمق بورس تهران

» سرویس: اقتصادي - بانك، بيمه، بورس

شاخص بورس تهران در اولین روز معاملاتی هفته رشد کم رمقی را تجربه کرد و با افزایش 42 واحدی مواجه شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،در حالی که بورس تهران وضعیت ناخوشایندی را در هفته گذشته تجربه کرده بود که دماسنج بازار سرمایه در اولین روز معاملاتی هفته رشد کم رمقی را تجربه کرد و با افزایش 42 واحدی مواجه شد و به نیمه 69 هزار واحد رسید.

 

بنابراین در بازار امروز بعد از افزایش نسبی قیمت نفت و اعلام برنامه های رئیس جدید سازمان بورس برای حل مشکلات بازار سرمایه و همچنین به کف رسیدن قیمت سهام اکثر شرکت ها موجب تغییر جهت نسبی بازار شد به طوری که در معاملات امروز قیمت سهام شرکتها رشد اندکی را تجربه کرد و بازار سرمایه به سمت تعادل برگشت.

 

این اتفاق موجب شد تا با مثبت شدن شرکتهای خودرویی روند بازار به سمت مثبت شدن تغییر کند به طوری که در بازار امروز شرکت های توسعه معادن و فلزات، بانک ملت، ایران خودرو، گسترش نفت و گاز پارسیان، مپنا، غدیر، پتروشیمی فناوران و ایران ترانسفو بیشترین تاثیر در افزایش شاخص گذاشتند.این درحالی است که افت قیمت هایی مانند ملی مس، ارتباطات سیار، مخابرات، بانک تجارت و سرمایه گذاری ساختمان ایران مانع از رشد بیشتر شاخص بورس شد.

 

همچنین در بازار امروز شرکتهای ایران ترانسفو، بیمه آسیا و سرمایه گذاری شاهد بیشترین تقاضای خرید برخوردار شده و شرکتهای سرمایهگذاری ساختمان ایران و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه گل گهر بیشترین تقاضای فروش را به خود اختصاص دادند.

 

در بازار اولین روز هفته حجم سهام معامله شده اندکی افزایش یافت و در مجموع 664 میلیون سهم به ارزش 172 میلیارد تومان داد و ستد شد وارزش بازار سرمایه به 314 هزار میلیارد تومان رسید.

انتهای پیام

 

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 14:58

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا