به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

۶۰ روستای‌ دورود مشکل آب ‌دارند

۶۰ روستای دورود مشکل آب دارند

» سرویس: استان ها - لرستان

رئیس اداره آبفار دورود گفت: ۶۰ روستای شهرستان مشکل آب دارند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، یوسف رازانی در جمع خبرنگاران گفت: ۱۳ هزار و ۶۹۸ مشترک آب در روستا داریم که ۶۰ روستا مشکل آب دارند.

 

وی اظهار کرد: در شهرستان دورود بیش از ۱۴۰ روستا وجود دارد که تنها ۶۷ روستا تحت پوشش آبفار هستند.

 

این مقام مسئول ادامه داد: جمعیت تحت پوشش این شرکت در شهرستان، ۷۰ هزار نفر است.

 

وی تصریح کرد: بیشترین مشکل در بخش آب روستایی در شش روستای اکبرآباد، بنم‎آباد، سانبدان، دره اسپر، چوبدر و داریاب است که در تابستان با تانکر آبرسانی میشوند که باید برای رفع مشکل آنها اقدام جدی انجام شود.

 

رازانی با بیان اینکه در حال حاضر هشت حلقه چاه عمیق و دستی در حال حفر است، تصریح کرد: پیگیریهایی برای اجرای مجتمعهای بزرگ در روستاهای حشمتآباد، اکبرآباد و بنم آباد در دست انجام است و هماکنون پروژههای آبرسانی در روستاهای تنوردر، حشمتآباد سیلاخور و کاغه فعال است.

 

وی افزود: در سال جاری برای رفع مشکلات روستاهای شهرستان دورود علاوه بر حفر چاه اقدامات دیگری صورت گرفته است که کف شکنی چاههای دستی و تعویض شبکههای آبرسانی قدیمی ازجمله این اقدامات بوده است.

 

رئیس اداره آبفار با بیان اینکه متأسفانه عدم همکاری برخی ساکنان روستاها در جهت تحت پوشش قرار گرفتن سبب شده قادر به ارائه خدمات به آنان نباشیم، اضافه کرد: عدم اعتبار کافی با توجه به تعداد روستاها، عدم رعایت الگوی مصرف از سوی مردم، استفاده از انشعابات غیرمجاز و اتمام عمر مفید شبکهها و مخازن از بزرگترین مشکلات این اداره در خدماترسانی مطلوب به مردم است.

 

وی خاطرنشان کرد: روستاهایی که در تابستان امسال با تانکر آبرسانی میشدند، در این فصل به دلیل کاهش مصرف و بارندگیهای اخیر مشکل ندارند و در سال ۹۴ با طرحهای در دست انجام مشکل آنها برطرف میشود.

 

 

انتهای پیام

 

ثبت شرکت ارشیا
ثبت شرکت ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت تعاونی ، دریافت کارت بازرگانی ، اخذ کد اقتصادی
تلفن : 77516567 – 77503715 سامانه SMS : 500011008069819

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 14:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا