به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

در ایام رحلت پیامبر اكرم و شهادت امام رضا (ع) انجام می‌شود؛ اختصاص ۲۱ رام قطار فوق العاده به مقصد مشهد

مدیر كل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن از اختصاص ۲۱ رام قطار فوق العاده با ظرفیت حدود ۱۸ هزار و ۶۵۰ تعداد صندلی از مبدا شهرهای تهران،تبریز،زنجان و مراغه به مقصد مشهد و ۱۰ رام قطار حومه ای درمحور خراسان و تهران- قم به منظور رفاه حال زائرین امام هشتم (ع) خبر داد.


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مرتضی جعفری گفت: به منظور رفاه حال زائران امام هشتم (ع) از تاریخ ۲۷ /۹۳/۹، ۱۳رام قطار در محور تهران – مشهد به صورت فوق العاده اختصاص یافته است.


وی افزود: این تعداد قطار شامل قطارهای اتوبوسی و ۶ تخته هستند كه با این وجود حدود ۵۰۸۰ صندلی به ظرفیت قطارهای این محور افزوده خواهد شد.


جعفری تصریح كرد: در همین راستا ۴ رام قطار در محور تبریز – مشهد با ظرفیت ۳۰۰صندلی،۲ رام قطار در محور زنجان- مشهد با ظرفیت ۵۹۴صندلی و ۲ رام قطار در محور مراغه –مشهد با ظرفیت ۴۶۲ صندلی اختصاص یافته است.


مدیر كل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن با اشاره به افزایش تعداد قطارهای حومه ای دراین ایام در محور خراسان و قم خاطرنشان كرد:علاوه بر قطارهای اختصاص یافته در سایر شهرها به مقصد مشهد و بالعكس از تاریخ ۲۵/۹/۹۳ لغایت ۵/۱۰/۹۳؛روزانه ۱۰ رام قطار حومه ای در شهرهای نیشابور، آزاد ور، عطار و نقاب و قم با ظرفیتی حدود ۲ هزار و ۵۶۰ صندلی به منظور رفاه حال زائران ثامن الائمه (ع)اختصاص یافته است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 14:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا