به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 آذر 1398

کار‌شناس هوا‌شناس در گفت‌‌وگو با ایلنا: فردا کیفیت هوای تهران بهتر می‌شود

یک کار‌شناس هوا‌شناسی با اشاره به اینکه وزش باد و بارش باران به کیفیت هوای تهران کمک می‌کند، گفت: با وجود وزش باد و بارش باران، کیفیت هوای تهران فردا (یکشنبه) بهتر خواهد شد.

امیرحسین نقشینه در گفت‌گو با خبرنگار ایلنا در مورد وضعیت آب و هوای کشور گفت: در حال حاضر در برخی بخش‌های استان‌های کردستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی مانند سقز، بیجار، تکاب بارش برف گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین شاهد بارش باران در استان‌های کرمانشاه، بخش‌هایی از کردستان و جنوب استان تهران یعنی در حوالی رباط کریم و فرودگاه امام خمینی (ره) هستیم.

این کار‌شناس هوا‌شناسی افزود: انتظار داریم که امروز در غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، مرکز، جنوب غرب و شرق کشورمان بارش داشته باشیم که این بارش‌ها در مناطق سرد و کوهستانی به صورت برف خواهد بود.

نقشینه با اشاره به اینکه از بعد از ظهر فردا با کاهش ابر در نیمه غربی کشور روبه رو می‌شویم، تصریح کرد: گستره بارش‌ها از بعد از ظهر فردا به سمت شمال شرق حرکت خواهد کرد و در اوایل روز دوشنبه این سامانه بارشی از کشور خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: شدت بارش‌ها امروز در غرب کردستان، جنوب آذربایجان غربی، شمال خوزستان و فردا روی دامنه‌های زاگرس در استان‌های خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویر احمد است.

این کار‌شناس هوا‌شناسی اظهار کرد: دوشنبه شمال غرب و سواحل غربی خزر بارش‌های پراکنده خواهد داشت و خلیج فارس و تنگه هرمز هم در این روز مواج خواهند بود؛ سه شنبه نیز شاهد افزایش ابر و بارندگی در آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل هستیم.

وی ادامه داد: فردا بیشینه دمای تهران ۹ درجه و کمینه دما ۳ درجه خواهد بود؛ همچنین تهران امروز بارندگی خواهد داشت که این بارش‌ها به همراه بارش‌های پراکنده فردا و وزش باد به کیفیت هوای تهران کمک خواهد کرد.

نقشینه در پایان تاکید کرد: فردا مشهد حدود ۶ -۷ درجه افت دما خواهد داشت.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 14:45

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|