به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

زیارت از بعید پیامبر(ص) در ۱۲۰۰ و سوگواری امام رضا(ع) در ۵۰۰ مسجد پایتخت

به گزارش فارس، عبادلله رمضانی با اشاره به ویژه برنامه های معاونت امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری تهران به مناسبت رحلت نبی اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) گفت: مراسم سوگواری و سخنرانی مذهبی در 500 مسجد منتخب و محوری شهر تهران در شب 28 صفر  از سوی مناطق 22 گانه با همکاری مرکز فعالیت‌های دینی برگزار می‌شود.

وی همچنین اعلام کرد مراسم زیارت از بعید حضرت رسول اکرم(ص) در روز 28 صفر در 1200 مسجد شهر تهران از سوی مناطق 22 گانه با همکاری مرکز فعالیتهای دینی برگزار می شود.

رمضانی با اشاره به ویژه برنامه های میدان امام حسین (ع) گفت: مراسم عزاداری رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و اولین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام، ساعت 10 صبح روز سی‌ام آذر ماه و همچنین مراسم سوگواری شهادت امام رضا (ع) روز دوم دی ماه در میدان امام حسین (ع) برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از برپایی نمایشگاه عکس مدینه و مکه خبر داد و افزود: نمایشگاه عکس از اماکن متبرکه در مکه مکرمه و مدینه منوره و حرم مطهر نبوی و قبور ائمه اطهار (ع) در بقیع از دیگر برنامه های 28 صفر به شمار می رود.

وی ادامه داد: همچنین مراسم سوگواری در نمازخانه های ستادی سازمان سازمان میادین میوه و تره بار، مراسم عزاداری اربعین حسینی و 28 صفر به مناسبت رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در شرکت شهر سالم، مراسم عزاداری و سوگواری با مداحی و سخنرانی از سوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، فضاسازی تبلیغی سطح شهر با محوریت آموزه‌های پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.

انتهای پیام/ 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا