به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درگذشت آیت‌الله غیوری را تسلیت گفت

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در پی درگذشت آیت‌الله سید علی غیوری نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت فقید سعید، ابوالشهید، آیت‌الله سید علی غیوری طاب ثراه موجب تأثر و تأسف بیشتر در روزهای آخر ماه صفر گردید.

آن عالم جلیل القدر که از پیشگامان مبارزات اسلامی بود، وی مقابله با کژی و بیراهه روی را با همراهی فدائیان اسلام آغاز کرد و در همراهی با نهضت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه آن را تداوم بخشید.

چهره مردمی و خدوم ایشان نمونه‌ای از یک روحانی متعهد و متقی و دلسوز و مهربان را به نمایش می‌گذاشت که در التیام بخشی به درد و آلام دردمندان و کمک و یاری رسانی به نیازمندان اشتیاق فراوان داشت.

آیت‌الله سید علی غیوری هموکه رنج تبعید و حبس دوران ستم‌شاهی را تجربه کرده بود، صبر و شکیبایی در شهادت فرزند را نیز بر آن افزود و همدلی با مردم و خدمت به نظام جمهوری اسلامی و همراهی با رهبری آن و از سبقت جویان و پیشتازان بود.

فقدان این روحانی برجسته و عالم و مفسر وارسته را به آحاد ملت شریف ایران، مجاوران حرم حضرت عبد العظیم حسنی علیه السلام، حوزه‌های علمیه به ویژه مقام معظم رهبری مدظله العالی و بیت مکرم ایشان تسلیت گفته و علو درجه و مرتبت ایشان را در جوار رحمت حق تعالی از درگاه کریمانه ی او مسألت می نماییم.

انه غفور رحیم

بیست و پنجم صفرالمظفر ١٤٣٦

محی‌الدین محمدیان

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا