به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

واریز ۹۲۰ میلیارد ریال به حساب بازنشستگان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، شهاب‌الدین غندالی مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: در مهرماه 1393 حدود 12 هزار نفر از فرهنگیان، بازنشسته شدند و طبق روال معمول باید در هنگام خروج از مؤسسه، سهم الشرکه خود را دریافت کنند.

وی از افزایش 66 درصدی دریافتی اعضا نسبت به مهرماه گذشته خبر داد و گفت: در حالی امسال حدود 920 میلیارد ریال به حساب اعضای بازنشسته مؤسسه واریز شده که سال گذشته این مبلغ حدود 560 میلیارد ریال برای حدود 12 هزار نفر بوده است؛ این موضوع نشان‌دهنده افزایش 66 درصدی دریافتی اعضا نسبت به مهر ماه 92 است.

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان همچنین میانگین دریافتی اعضای بازنشسته مهرماه 92 را کمتر از 50 میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: میانگین دریافتی بازنشستگان مهرماه 93 بیش از 76 میلیون ریال است که این افزایش چشمگیر حاصل سود فعالیت‌های اقتصادی مؤسسه است.

وی افزود: این رقم، تمام دریافتی فرهنگیان بازنشسته مهرماه نیست چراکه سود سال مالی منتهی به 31 شهریور 1393 نیز پس از برگزاری مجمع و تقسیم سود بین اعضا، حداکثر تا پایان سال 93 به حساب آنها واریز می شود؛ در همین حال افرادی که در مهرماه 93 بازنشسته شده‌اند تا زمان تسویه حساب در سیستم سپرده‌گذاری مؤسسه به صورت روزشمار سود سرمایه خود را دریافت می‌کنند.

غندالی تأکید کرد: لازم به ذکر است که سهم الشرکه بازنشستگان در طول سال، پس از بازنشستگی به حساب آنها واریز می‌شود اما در مهرماه به دلیل تعداد بسیار زیاد بازنشستگان در این ماه، روند تسویه حساب با آنها به زمان بیشتری نیاز داشت.

وی همچنین از فرهنگیان بازنشسته خواست تا حساب بانکی مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان را برای واریز سود در مرحله بعد فعال نگه دارند.

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به پایبندی این مؤسسه به تعهدات خود در قبال فرهنگیان، تأکید کرد: به رغم اینکه دولت سهم خود را به موقع پرداخت نکرده است اما فرهنگیان بازنشسته سهم خود، سهم دولت و سود حاصل از فعالیت‌های اقتصادی را به طور کامل از مؤسسه دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی