به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

قنبرزاده: برای بررسی حساب‌های فدراسیون در سال ۹۲-۹۱ کمیته نظارت فعالیت می‌کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، منصور قنبرزاده در خصوص جلسه امروز کمیته نظارت و بررسی ابهامات مالی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ما مسائل مختلف را مورد بررسی قرار دادیم و در جلسه ما یک حسابرس خبره هم وجود داشت که در مورد مسائل صحبت کردیم اما بنا بر این شد که فقط یک نفر بحث اطلاع‌رسانی را انجام بدهد. ما هم که مدعی هستیم قانون را باید رعایت کنیم در این زمینه نمی‌خواهیم پای خود را فراتر بگذاریم و فقط قرار شده عابدینی در خصوص جلسه صحبت کند.

وی در مورد اینکه وزیر ورزش اعلام کرده حساب‌های فدراسیون مخدوش است، تصریح کرد: من این صحبت را از وزیر ورزش نشنیدم. حساب‌های سال 92-91 مورد بررسی قرار می‌‌گیرد و اصلا این کمیته برای همین موضوع فعالیت می‌کند. خود مجمع هم حساب سال 92 را نپذیرفت. به همین دلیل ما این سال را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

عضو کمیته نظارت و بررسی ابهامات مالی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه امکان دارد این رسیدگی به مجمع فدراسیون فوتبال نرسد، گفت: نمی‌دانم. یکسری اطلاعات را ما از مسئولان خواسته‌ایم که در اختیار ما قرار داده‌اند و بخش دیگر مانده است.مطمئن باشید ما تمام دقت خود را انجام خواهیم داد و با سرعت کارها را انجام می‌دهیم تا گزارشات تهیه شود.

وی در مورد اینکه گفته می ‌شود در مجمع 6 دی ماه قرار نیست در مورد بودجه صحبت شود، گفت: این موارد را از عابدینی بپرسید.

قنبرزاده در مورد اینکه شیخ سفلی به عنوان حسابرس فدراسیون معرفی شده و برخی ابهامات وجود دارد، گفت:‌در این موارد که ابهاماتی وجود دارد بهتر است حداقل به مسائلی که خودمان تصویب کرده‌ایم پایبند باشیم و از عابدینی بپرسید.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی