به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

محاکمه 7 نفر در فرانسه در ارتباط با شبکه اعزام تروریست به سوریه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع قضائی فرانسه روز جمعه از محاکمه و بازداشت 7 نفر در این کشور به اتهام ارتباط با یک شبکه اعزام تروریست به سوریه خبر دادند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، بنابر اعلام منابع قضائی فرانسه، هفت نفری که روز دوشنبه گذشته در جریان عملیات سرکوب یک شبکه اعزام نیرو[ی تروریست] به سوریه بازداشت شده بودند، جمعه شب در پاریس مورد محاکمه قرار گرفته و پنج نفر از آنها تحت بازداشت موقت درآمدند.

بر اساس این گزارش، اتهام شش نفر از این بازداشت شدگان که در رده سنی 19 تا 30 سال قرار دارند، ارتکاب جرم در ارتباط با سازمان‌های تروریستی و اتهام نفر هفتم تأمین مالی تروریسم، تقلب و جعل در ارتباط با یک سازمان تروریستی است.

طبق این گزارش، در حال حاضر حدود یکصد پرونده قضائی در بخش ضدتروریستی دادگاه پاریس در ارتباط با شبکه‌های اعزام نیرو به سوریه در جریان است.

به گفته دادستان پاریس، در حال حاضر یکهزار و 132 فرانسوی با عضویت در گروه‌های تروریستی درگیر جنگ در سوریه و عراق هستند.

این در حالیست که عده‌ای نیز همچنان در صف عزیمت به این مناطق جنگی برای پیوستن به گروه‌های تکفیری به ویژه به گروه‌های مسلح مخالف دولت سوریه هستند.

بنابر اعلام دولت فرانسه، پدیده گسترش تمایل فرانسویان برای پیوستن به گروه‌های تکفیری طی هشت ماه گذشته 74 درصد افزایش داشته است و کشورهای غربی که خود تا پیش از این اقدام به تسلیح عناصر این گروه‌های تروریستی می‌کردند، هم‌اکنون از بیم بازگشت آنها به کشورهای متبوع خود و انجام اقدامات تروریستی، تدابیر ویژه‌ای را برای ممانعت آنها از ورود به کشورهایشان اتخاذ کرده‌اند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی