به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

سفر هیات حماس به تهران صفحه جدیدی در روابط ۲ طرف گشود

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «علی البرکه» نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در گفت‌وگویی با خبرگزاری «آناتولی» گفت که سفر اخیر هیئت حماس به ایران صفحه جدیدی در روابط این جنبش با تهران گشود. وی سپس طرح تشکیلات خودگردان در شورای امنیت برای پایان اشغالگری را بی فایده دانست.

وی افزود: این سفر منجر به به وعده‌های جدیدی برای پشتیبانی از مقاومت شد. البرکه در ادامه گفت: ادامه تاخیر در بازسازی غزه و نیز ادامه محاصره آن به انفجار و جنگی جدید در نوار غزه خواهد انجامید.

وی تقدیم طرح پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی به شورای امنیت از سوی «محمود عباس»رئیس تشکیلات خودگردان را «کاری بیهوده» توصیف کرد.

روز چهارشنبه (16 آذر) طرح پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی تا 2017 را به شورای امنیت ارائه داد. این طرح بر پایه طرح سازش عربستان سعودی در کنفرانس سران عرب به سال 2002 بیروت طرح ریزی شده و هدف نهایی آن شناسایی رژیم صهیونیستی بر مناطق اشغالی سال 1948 و تلاش برای تشکیل دولت فلسطینی در بخشی از مناطق موسوم به 1967 است. موضوعی که جریان مقاومت در فلسطین اساسا برای مقابله با شکل گیری چنین طرحی در فلسطین پایه ریزی شد و هزاران شهید تقدیم این راه کرد.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا