به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

قاتل ۸ کودک استرالیایی بازداشت شد

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، رسانهها استرالیایی خبر دادند، یک زن 37 ساله این کشور به جرم قتل 8 کودک بین 18 ماه تا 14 سال در حالی دستگیر شد که در اثر ضربات چاقو از ناحیه سینه زخمی بود و اجساد 8 کودک که همگی با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند، در محل اقامت وی یافت شدند.

به گفته پلیس استرالیا این زن 37 ساله مادر 7 کودک از کودکان مقتول بوده و کودک هشتم خواهرزاده یا برادر زاده وی است. یکی از اقوام این زن به پلیس گفت پسر بیست ساله قاتل بعد از ورود به خانه مادر خود را زخمی و خواهران و برادرانش را مرده یافت.

این زن به دلیل زخمهای حاصل از ضربات چاقو، اکنون در بیمارستان و تحت مراقبت پزشکان و نظارت پلیس است و تحقیقات پلیس در محل حادثه برای روشن شدن مساله در جریان است.

شایعاتی وجود دارد که خانه این زن مساله دار بود و اداره خدمات اجتماعی استرالیا طی تماسهای مکرر به ساکنان آن هشدار داده بود ولی در حال حاضر پلیس استرالیا آن را رد میکند.

«تونی ابوت» نخست وزیر استرالیا با ابراز تاسف از این خبر گفت «این جرمی است که هیچ سخنی پیرامون آن نمی توان بیان داشت و کشور ما روزهای سختی را پشت سر میگذارد».

دوشنبه گذشته شهر سیدنی استرالیا شاهد حادثه گروگانگیری در کافی شاپی بود که به موجب آن فرد گروگان گیرنده و دو تن از گروگانها  کشته شدند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی