به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

عمل موفقیت‌ آمیز «محمدتقی فهیم»/ ابراز امیدواری برای بهبودی کامل تا پایان هفته

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، صبح امروز «محمدتقی فهیم» که پس از تصادف در جاده شاهرود از ناحیه مهره گردن دچار آسیب‌دیدگی شده بود مورد عمل جراحی قرار گرفت که به گفته پزشکان این عمل موفقیت‌آمیز بوده است.

براساس این گزارش، پزشکان از روند درمانی فهیم ابراز رضایت‌کردند و قرار است صبح فردا نیز یک عمل تکمیلی انجام شود که به گفته پزشکان تا پایان هفته جاری این منتقد ارزشمند سینمای ایران از بیمارستان مرخص خواهد شد.

محمدتقی فهیم روز چهارشنبه برای ساخت مستندی همراه با همسرش عازم شهرستان تربت حیدریه بودند که متاسفانه در جاده شاهرود و سبزوار ماشین آنها دچار سانحه می‌شود.

بنابراین گزارش، محمدتقی فهیم متولد 1335 تربت حیدریه است. وی با بیش از 30 سال حضور مستمر در عرصه مطبوعات کشور، فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او عضو آکادمی و عضو شورای عالی حل اختلاف خانه سینما، مسئول صفحه سینمایی روزنامه کیهان، معاون ارزشیابی و سردبیر نشریه روزانه بیستمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان،سردبیر نشریه روزانه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت، عضو شورای مرکزی و نایب رئیس انجمن منتقدان نویسندگان سینمای ایران بوده است.

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی