به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

به آداب حرفه‌ای پایبندیم؛ افشارزاده: تیموریان تمایلی به ماندن ندارد/ اختیار جدایی با باشگاه است، نه بازیکنان جدایی‌طلب!

مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام حمایت از وزیر ورزش و خادم گفت: مشکلات فعلی استقلالی‌ها مربوط به دوره فعلی نیست و در سال‌های گذشته مشکلاتی ایجاد شده که کماکان بخشی از آنها وجود دارد.

به گزارش ایلنا، بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. مشروح این گفت و گو را در ادامه می خوانید.

* از بحث خصوصی سازی استقلال شروع کنیم. اوضاع را چطور ارزیابی می کنید؟

* عده‌ای معتقدند وزارت ورزش و شخص امیررضا خادم در مشکلات فعلی استقلال و پرسپولیس نقش دارند و آنها هیات مدیره مناسبی برای دو باشگاه در نظر نگرفتند. شما چقدر با این بحث موافقید؟

ه توسط وزارت‌ورزش، مدلی خوب و بهترین راه موجود بوده است. امیررضا خادم قهرمان‌ملی ما بوده و نباید بنا به مصلحت شخصی امثال خادم‌ها که سرمایه ورزش کشور هستند را تخریب کنیم. یادمان نرود تخریب امثال خادم که یک قهرمان تحصیلکرده بوده چیزی جز سرمایه‌سوزی نبوده و مانند بریدن شاخه‌ای است که خود روی آن نشسته‌ایم. ما باید منصفانه نقد کنیم.

* کمی درباره بحث کمیته نقل و انتقالات و نظری جویباری صحبت کنید. برخی رسانه‌ها تلاش دارند تا اینگونه نشان دهند که میان کمیته و جویباری اختلافی عمیق وجود دارد.

- به هیچ وجه اختلافی وجود ندارد. ما این کمیته را در نیم فصل اول هم داشتیم و شایعاتی که در این مورد مطرح می شود برای تخریب استقلال است. طبیعی است در هر مجموعه ای اختلاف نظر و اختلاف سلیقه وجود داشته باشد که من آن را کتمان نمی کنم. کمیته سه نفره هیات مدیره به عنوان ناظر برعملکرد باشگاه در نقل و انتقالات است. این کمیته از افراد ورزشی و فنی هیات مدیره تشکیل شده است و به عنوان بازوی مشورتی سرمربی، جلساتی با اقای قلعه نویی داشته اند و نقطه نظراتشان را درباره نقل و انتقالات با ایشان در میان گذاشته اند. با این حال این قلعه نویی است که به عنوان سرمربی تصمیم گیرنده نهایی خواهد بود چراکه در نهایت ایشان باید پاسخگوی نتایج و عملکرد تیم باشد. مسئله بعدی هم این است که بعد از قطعی شدن لیست توسط سرمربی، باشگاه برای مذاکره با بازیکنان وارد عمل می شود و این وظیفه در استقلال بر عهده معاون ورزشی، آقای نظری جویباری است.

* آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال به چه ترتیب است؟

- ما در حال مذاکره با تعدادی از بازیکنان و باشگاه ها هستیم. ما به آداب حرفه ای در این موضوع پایبندیم و برای جذب بازیکنانی که با باشگاه خود قرار داد دارند، تنها با باشگاه شان مذاکره می کنیم. با اینحال می بینیم که با وجود اینکه استقلال با یک بازیکن خاص قرارداد دارد، متاسفانه باشگاه ها بدون رعایت اصول حرفه ای، با این بازیکن مذاکره می کنند و بدون نامه نگاری با استقلال وارد پروسه جذب او می شوند. به هرحال من به همه همکارانم هم گفته ام که اصول حرفه ای را رعایت کنند و زمانی یک بازیکن برای ما جذب شده تلقی می شود که در هیات فوتبال قراردادش را ثبت کند و آن وقت است که از طریق سایت باشگاه آن را به صورت رسمی اعلام می کنیم.

* این روزها شایعات زیادی مبنی بر جدایی ملی‌پوشان تیم مطرح است. برخی هم علیه ملی‌پوشان شعار داده‌اند.

- یادمان باشد که نام استقلال از هرنامی بزرگتر است. استقلال علاقمند به حفظ بازیکنی که میل به حضور در آن را نداشته باشد، نیست. من نظر کم کاری ملی پوشان استقلال را قبول ندارم اما باید بپذیریم که مقایسه عملکرد نیم فصل ملی پوشان با مدت مشابه سال گذشته این را نشان می‌دهد که آنها نسبت به گذشته خودشان تغییر محسوسی داشته اند. این برای هواداران، مربیان، کارشناسان و حتی خود بازیکنان مشخصا ملموس و غیرقابل کتمان است. من اجازه بی حرمتی به ملی پوشان و دیگر بازیکنان که مثل فرزندانم هستند را نمی دهم. ما باید یادبگیریم که راه انتقاد کردن، فحاشی و بی احترامی نیست. ما باید فضا گفت وگو و درست انتقاد کردن را در ورزشمان نهادینه کنیم. انتقادی که منجر به تخریب شود، به نفع ورزش کشور نیست.

* در پی این مسائلی که به آن اشاره شد، جدایی چند تن از ملی‌پوشان از استقلال صحت دارد؟

- تمامی بازیکنان با باشگاه قرارداد 2 ساله دارند و اختیار جدایی آنها در اختیار باشگاه است. این باشگاه استقلال است که در مورد جدایی‌ها تصمیم می‌گیرد، با اینحال هر کسی علاقه‌ای به ماندن ندارد، می‌تواند با مراجعه به باشگاه و ارائه پیشنهادات و تامین منافع باشگاه استقلال از تیم جدا شود.

* لیست خروجی استقلال را چه کسانی تشکیل می دهند؟

- در مورد لیست خروجی ها پس از جذب قطعی بازیکنان، این لیست مشخص می شود.

* وضعیت تیموریان به چه شکلی است؟

- ما علاقه‌مند به حفظ تیموریان هستیم، اما همانطور که می‌دانید، این بازیکن تمایلی به ماندن در استقلال ندارد و نظرش برای ما محترم است. ما منتظریم باشگاه‌ها درخواست‌شان را جهت جذب او، به ما اعلام کنند. پس از مکاتبات‌معمول تصمیمی که به نفع باشگاه و بازیکن باشد را اتخاذ می‌کنیم.

* درحال حاضر مسئول اصلی نقل و انتقالات استقلال کیست؟

- تمامی امور نقل و انتقالات از ابتدا تا انتها زیر نظر مستقیم من انجام می‌شود.

* ماجرای سفر یک ماهه شما به آمریکا و کانادا صحت دارد؟

- فعلا که در تهران هستم و قرار نیست به سفر بروم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 14:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی