به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

شهردار اراک برای ایجاد سرای محله‌ای بانوان قول مساعد داد

زهرا فرجی در گفتوگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: در نشستی که اخیرا با شهردار اراک پیرامون پیگیری مطالبات حوزه بانوان برگزار کردیم، درخواستها و انتظارات این حوزه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این نشست مسائلی چون احداث پارک بانوان، ایجاد بازارچههای خوداشتغالی بانوان، متناسبسازی فضای عمومی برای حضور بانوان، تشکیل و فعالسازی دفتر امور بانوان در شهرداری، ارائه خدمات آموزشی به زنان و مردان به صورت همزمان در حوزههای فرهنگی و اجتماعی، تلاش به منظور آشنایی شهروندان به حقوق شهروندی و ... به عنوان دغدغهها و مطالبات اصلی حوزه بانوان مطرح شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استاندار مرکزی با بیان اینکه شهردار در زمینه تحقق این مطالبات تا حد توان شهرداری، قول مساعد داد، عنوان کرد: بر اساس وعده شهردار سرای محلهای بانوان با الگوگیری از شهرداری تهران در نقاط مختلف شهر ایجاد خواهد شد.

فرجی از فعالسازی ستاد دهه فجر به صورت ویژه در هفت استان کشور با مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد و خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه متمرکز توانمندیهای زنان از مهمترین برنامههای این ستاد است که استان مرکزی در نمایشگاهی که در اصفهان برگزار میشود، شرکت خواهد کرد.

وی همچنین از برگزاری نشستهای استانی در شهرستانهای استان خبر داد و گفت: به زودی سومین نشست از سلسله نشستهای کارگروه امور بانوان در تفرش برگزار میشود.

انتهای پیام/87006/م30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا