به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

اختصاص تسهیلات به خسارت‌دیدگان حوادث غیرمترقبه گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدعلی نجفی ظهر امروز در جلسه کارگروه مدیریت بحران گیلان با اشاره به تلاش مسئولان در جبران خسارت ناشی از حوادث غیر مترقبه در استان اظهار کرد: وزیر کشور و رئیس سازمان برنامهریزی پیگیر موضوع مذکور هستند.

وی به اختصاص 521 میلیارد ریال تسهیلات به خسارتدیدگان ناشی از برف سال گذشته در گیلان اشاره کرد و افزود: 300 میلیارد ریال پرداخت تسهیلات به خسارتدیدگان ناشی از حوادث غیرمترقبه در گیلان به تصویب هیئت وزیران رسیده است.

نجفی با تاکید بر دوگانهسوز کردن واحدهای تولیدی و نانواییها در گیلان، بیان کرد: دوگانهسوز کردن واحدهای تولیدی و نانواییها از سیاستهای دولت در مقابله با حوادث غیر مترقبه است.

استاندار گیلان رعایت اجرای عدالت را حساسیت مسئولان خواند و تصریح کرد: امسال زمستان گاز واحدهای تولیدی، شرکتهای خدماتی و مصارف خانگی در استان نباید قطع شود.

وی خواستار فعالیت واحدهای تولیدی گیلان در حوادث غیر مترقبه شد و گفت: واحدهای تولیدی حرکت جدی برای تهیه سوخت جایگزین در شرایط بحرانی را داشته باشند.

نجفی با تاکید بر ارائه تسهیلات بانکی به خسارتدیدگان ناشی از حوادث غیر مترقبه در گیلان، اظهار کرد: بانکها متقاضیان را معطل نکنند.

* خرید جرثقیل 50 تنی حوادث غیرمترقبه گیلان

معاون امور عمرانی استاندار گیلان نیز در جلسه مذکور به فرا رسیدن فصل زمستان اشاره کرد و گفت: پیشبینی لازم برای مدیریت و مقابله با حوادث غیر مترقبه در استان انجام شده است.

حجت شعبانپور از خرید جرثقیل 50 تنی برای آمادگی مقابله با حوادث غیر مترقبه در گیلان خبر داد و افزود: مبلغ یک میلیارد تومان برای خرید جرثقیل مذکور نیاز است.

وی با بیان اینکه نیمی از هزینه خرید جرثقیل 50 تنی را استانداری گیلان میپردازد، تصریح کرد: 50 درصد از هزینه خرید جرثقیل مذکور از طریق وزارت راه و شهرسازی تامین میشود.

انتهای پیام/84001/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا