به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

بقعه ملاالمجدین ساری عطرافشانی شد

به گزارش خبرگزاری فارس در ساری، به مناسبت نخستین روز از هفته وقف آیین عطر افشانی بقعه ملامجدین ساری همراه با قرائت زیارت عاشورا با حضور مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.

همچنین مسئولان اوقاف مازندران به همراه اصحاب وقف و متولیان موقوفات و بقاع متبرکه صبح امروز با حضور در گلزار شهدای شهرستان ساری به برگزاری آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا پرداختند.

حجتالاسلام ستار علیزاده در حاشیه این مراسم با بیان اینکه عطرافشانی قبور شهدا و امامزادگان همزمان با سراسر استان در حال انجام است،افزود: بقاع متبرکه شاخص تمامی شهرستانهای استان مازندران به مناسبت آغاز هفته وقف عطرافشانی شد.

*شهدا جان خود را وقف اسلام و انقلاب کردند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه خدمت به امامزادگان و خاندان اهل بیت یکی از افتخارات سازمان اوقاف است، اظهار داشت: مجموعه اوقاف افتخار میکند که در راستای قرآن، اهل بیت، دین و اسلام فعالیت میکند.

علیزاده یکی از مصداقهای بارز ارزشهای الهی را ترویج فرهنگ وقف دانست و گفت: خدمت به وقف خدمت به دین، اهل بیت و اسلام است.

وی با بیان اینکه هفته وقف امسال با توسل به شهدا و امامزادگان عظیمالشأن آغاز شده است، افزود: شهدای عزیز ادامه دهندگان راه و روش اهل بیت و امامزادگان معصوم هستند.

این مسئول شهدا را در زمره واقفان خیراندیش دانست و بیان کرد: شهدا با حضور در جبهههای حق علیه باطل جان و تمام هستی خود را وقف انقلاب، اسلام و ارزشهای الهی کردند.

علیزاده با بیان اینکه شهدا رفتند تا احکام قرآن و اسلام در جامعه ترویج شود، ادامه داد: شهدا تربیت یافتگان مکتب اهل بیت و مدرسه عشق ولایت و امامت هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید قدردان ولایت فقیه، قرآن و اسلام و رشادتهای شهدا باشیم، عنوان کرد: عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از ارزشهای دینی و ولایت است.

انتهای پیام/86031/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا