به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

شهرداری مکان مناسبی را به نام استاد پرورش نام‌گذاری کند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا امینی پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی با اشاره به هفته وقف اظهار کرد: هفته وقف بهانهای برای گرامیداشت و احیای یکی از اثرگذارترین سنتهای حسنه اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه وقف سنت حسنهای است که از دیرباز به اشکال مختلف در تاریخ بشر وجود داشته است، ادامه داد: اسلام نیز آن را در مسیری روشن، منطقی و هدفدار، مترقی و دقیق مورد استفاده قرار داده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه یکی از راههای توسعه امروز شهرها تقویت فرهنگ وقف در زمینه انجام وقف و در زمینه نگهداری صحیح و استفاده از موقوفه با رعایت حقوق واقف و متولی است، تاکید کرد: امیدواریم افرادی که توان وقف اموال خود را دارند، در این امر خیر مشارکت کنند.

وی به ارتحال حضرت آیتالله سید علی غیوری، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلالاحمر اشاره کرد و افزود: وی از یاران دیرین حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به سالگرد رحلت استاد سید علیاکبر پرورش یار دیرین حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب گفت:  یاد و خاطره این معلم اخلاق و سیاستمدار متدین که از چهرههای برجسته و ماندگار مردم اصفهان بوده و میماند را گرامی میداریم و امیدواریم که مردم و شهرداری مکان مناسبی را به نام این مبارز انقلابی و مجاهد خستگیناپذیر نامگذاری کنند.

وی به ضرورت مبارزه با فساد در برخی از ادارات اصفهان اشاره و اظهار کرد: فساد در برخی از ادارات نارضایتی جدی مردم را به دنبال داشته و اگر اقدام جدی از سوی مسئولان صورت نگیرد، ناگزیر از اعلام نام آن ادارات براساس گزارش های مردمی هستیم.

امینی با بیان اینکه تعداد محدودی از کارمندان و مدیران فرصتطلب زمینه بدنامی اکثریت خدوم کارکنان و کارمندان را فراهم کردهاند، ادامه داد: باید با ورود جدی دستگاههای نظارتی درونسازمانی  و در صورتی که اصلاحات به صورت داخلی رفع نشود، با ورود دستگاهها و مراجع بالاتر رسیدگی به این معضل اجتماعی انجام شود.

وی ضمن تشکر از استاندار به منظور ورود جدی به موضوع حمل و نقل شهری و بررسی راههای کاهش مشکلات ترافیکی شهر و کاهش آلودگیها  از روشهای مختلف تصریح کرد:  رفع  مشکل  سوخت حدود 300 دستگاه اتوبوس شهری از جمله این اقدامات است که امیدواریم با برطرف شدن سریع مشکلات، این اتوبوسها به مدار خدمترسانی مردم افزوده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تشکر از شهرداری به دلیل مساعدت در هزینه ایاب و ذهاب زائران کربلا در اربعین حسینی اضافه کرد: همچنین از حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در چهل و نهمین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها تشکر میکنیم.

امینی افزود: برخی مشاغل مزاحم در ظاهر با منافع برخی از مسئولان گره خورده است  و این افراد از اجرای قانون جلوگیری میکنند، افزود: اگر در این زمینه اقدام موثری نشود، ناچار هستیم این موضوع را به اطلاع مردم برسانیم.

انتهای پیام/63004/ل30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی