به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

عضویت 63 هزار نفر در تعاونی‌های روستایی قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، پیش از ظهر امروز جلسهای با حضور رئیس سازمان تعاون روستایی استان، موسی رمرودی مدیر شعب بانک کشاورزی استان قزوین، محمد آموسی مدیر گروه امور مشتریان بانک کشاورزی استان، علی محمد حیدری رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان تاکستان، فرهاد شاهنظری مدیر عامل اتحادیه تعاون روستایی استان و جمعی از کارشناسان در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

ناطق معینالدین در این جلسه با بیان اینکه در بخش تعاونیهای روستایی سرمایه و سرمایهگذاری عنصر کلیدی رشـد و توسعه محسوب میشود، بیان کرد: دسترسی به منابع مالی، یکی از الزامات و پیش نیازهای سرمایه گذاری و توسعه بخش کشاورزی است.

رئیس سازمان تعاون روستایی قزوین بیان کرد: سرمایه یکی از مهمترین نهادههای تولید به شمار میآید و این نهاده نقـش بسزایی در افزایش سطح تولید فعالیتهای اقتصادی و در نتیجه افزایش بهرهوری سایر عوامل تولید دارد.

این مسئول با اعلام اینکه 63 هزار نفر عضو تعاونیهای روستایی استان هستند، خاطرنشان کرد: تعاونیها میتوانند رابطه سالمی بین اعضا و مؤسسات اعتباری و مالی از جمله بانکها ایجاد کرده و نیازمندیهای تسهیلاتی اعضا را برطرف سازند.

موسی رمرودی مدیر شعب بانک کشاورزی استان قزوین نیز در این جلسه مهمترین راهبردهای بخش کشاورزی را ارتقای تعامل و ارتباط با متولیان بخش کشاورزی از طریق برنامهریزی مدون همکاری با اتحادیهها و تشکلهای بخش، ارتقای جایگاه مشتریان، اصلاح و بهبود روشها و مکانیزمهای فعالیت عنوان کرد.

انتهای پیام/2667/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی