به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

آیین تجلیل از پژوهشگران بخش جوادآباد برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، ظهر امروز آیین تحلیل از پژوهشگران منطقه جوادآباد با حضور غلامرضا رحیمی معاون برنامهریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان ورامین، سید همایون عباسی بخشدار جوادآباد، حسین النچری رئیس آموزش پرورش و سایر مسئولان برگزار شد.

رحیمی معاون برنامهریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان ورامین با اشاره به پیشینه پژوهش و کارکردهای پژوهشی در کشور اظهار داشت: ایران اسلامی با کسب رتبه 12 در بین کشورهای برتر پژوهشی جایگاه مناسبی دارد و برای ارتقای این جایگاه نیاز به فعالیت بیشتر و تلاش سختکوشانه در امر پژوهش و تحقیق بین فرهنگیان توصیه میشود.

وی گفت: پژوهشهایی که محققان در موضوعاتی چون جنگ جهانی اول و دوم داشتند نه تنها باعث رشد و شکوفایی فکری پژوهشگران شد بلکه ارتقای سطح حاکمیت علمی و رشد فزاینده ملتها را نیز در برداشت که این نشان از جایگاه مهم پژوهش در کشورها میباشد.

معاون برنامهریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: اگر در اروپا رنهدکارت پدر پژوهش و بنیانگذار فلسفه جدید معرفی شده است چهار صد سال قبل از آن در قرن 13 مولانا پدر پژوهش ایران معرفی شده است.

سید همایون عباسی نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع پژوهش، خواستار نگاه جدی مسئولان به مقوله پژوهش شد و گفت: با اینکه کار پژوهشی معطوف به زمان و هزینه است ولی بهرهبرداری از آن بسیار ارزشمند است و ضرورت دارد به صورت متناوب فعالیتهای پژوهشی محققان در سطح بخش و شهرستان رصد شود و معطوف به هفته پژوهش نباشد.

بخشدار جوادآباد افزود: یکی از مهمترین برنامههای آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید نهادینه کردن تحقیق و پژوهش در بین معلمان و دانشآموزان است که طرح اقدام پژوهی در مدارس ما را برای رسیدن به این هدف عالیه نزدیکتر میسازد.

نماینده عالی دولت در بخش جوادآباد با تاکید بر اینکه در دولت شرایط برای جذب نخبگان و دانشمندان فراهم شده است اظهار کرد: بخشداری جوادآباد به تاسی از دولت با تمام امکانات، آمادگی آن را دارد تا تمامی افرادی که در بخش جوادآباد توانایی بالایی در عرصه تحقیقات و پژوهش دارند را در راستای توسعه و تعالی این منطقه و شهرستان ورامین یاری کند.

حسین النچری نیز در پایان این مراسم با اشاره به اینکه پژوهش ارتباط بین پدیدهها است، گفت: توسعه پایدار و پیشرفت هر کشوری در ارتباط با پژوهشهای دقیق و نظاممند مشخص میشود و پژوهشگران بخش جوادآباد نیز با تلاشهای مستمر در زمینه پتانسیلهای بخش جوادآباد فعالیتهای چشمگیری را ارائه کردهاند.

رئیس آموزش پرورش بخش جوادآباد افزود: اقدامات پژوهشی فرهنگیان بخش جوادآباد باعث شد تعدادی از دانشپژوهشان صاحب رتبه پژوهنده شوند که به همت بخشدار جوادآباد که به ارتقای سطح علمی بخش جوادآباد نگاه ویژهای دارند، هدایای به رسم یادبود به این عزیزان اهدا میشود.

به گزارش فارس، در پایان این همایش با اهدای لوح یادبود و هدایا از پژوهشگران برتر بخش جوادآباد تجلیل بهعمل آمد.

انتهای پیام/2462/الف30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی