به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

ضرورت تبیین ابعاد 9 دی برای جوانان و نوجونان

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، محمد مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی 9 دی این شهرستان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران دارای خطوط قرمزی است که هرگاه این خطوط مورد تهدید و در معرض خطر قرار گرفته مردم برای دفاع از آن حریم وارد صحنه شدند.

وی افزود: هرگاه نزدیک بود خدشهای به نظام و ولایت وارد شود، مردم مقاوم ایران اسلامی با بصیرت و آگاهی و حضور به موقع خود نقشههای شوم و توطئههای دشمنان را خنثی کردهاند.

فرماندار لنده تصریح کرد: 9 دی حرکتی برای حراست از آرمانهای انقلاب و شهدا و اعلام وابستگی ملت به نظام و انقلاب است.

مرادی خاطرنشان ساخت: خودآگاهی و بصیرت مردمی باعث رشد و پیشرفت انقلاب و صدور آن به سراسر جهان بوده که همین امر باعث بیداری اسلامی در اقصی نقاط جهان شده است.

وی افزود: فریاد آزادیخواهی ملت ایران به گوش جهانیان رسیده و همه کشورها میدانند که ایران اسلامی کشوری نیست که با تلنگرهای این چنین به لرزه درآید بلکه این تلنگرها و توطئههای دشمنان باعث استحکام نظام و انقلاب میشود، چراکه مردم ما هوشیار خواهند بود و آن را خنثی میکنند.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: 9 دی تنها یک حرکت سیاسی و اجتماعی نبوده بلکه حرکتی فرهنگی و مذهبی و در راستای ارزشهای متعالی نظام است.

مرادی افزود: ابعاد مختلف 9 دی برای جوانان و نوجوانان باید به درستی تبیین و جوانان را با این حرکت عظیم مردمی آشنا سازیم.

وی خاطرنشان ساخت: همه دستگاهها و نهادهای فرهنگی باید در راستای تبیین اندیشههای 9 دی حرکت کنند و برنامههای خود را در این راستا به اجرا درآورند.

انتهای پیام/82013/ی30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا